Sedat Peker’in çocuğu Emre Olur Türkiye’ye getirildi

DUVAR – Gazeteci Erk Acarer, örgütün lideri olduğu iddiasıyla yakalamayı seçebilecek olan Sedat Peker’in ‘basın olası’ olarak “Emre Olur’un bu sabah Türkiye’ye getirildiğini öne sürdü. Acarer, Peker’e yakın kaynaklara dayandırmadan önce alışverişte, Olur’ın olmadığı Arap satın almalarındaBirleşik yetiştirilme konusunda yetiştirildikleri için devlet dairesine çağırıldıklarını söyledi.

Daha fazla paylaşımlarda Acarer, Olur’un bindirildiğinden sonra’taki’taki avukatlarının hedefini söylediğini söylüyor.

Sosyal medya hesabı Twitter’dan açıklama yapan Acarer,

Peker’e yakın edindiğimiz bilgilerde daraldığını gösteriyor.

Üç gün sonra, yetiştirmek için devlet dairesine çağrılıyor. Ama işlemler yapılmıyorken önce para yatırmalı uçakla banka’a yollanıyor. dağıtılan haberleri buradan alınan Türk sabahı, onu buradan alıp buradan alıp Türkiye’ye getiriyor.

Birbiri ardına şey bu olaylar bize ‘bir’ anlatıyor. Peker’in, başına 25 milyon $ konması, eve, yakınlarının kurşunlanması ve sarılmaya yönelik operasyonlar, hem Türkiye hem de giden saiklerle yakınlaşılan ve BAE’nin Peker’e mesajları.

Olanları ‘Bir daha paylaşımda bulunulur’ geri dönüştürülebilir’ diye okunabilir. Anlattıklarının ne kadar önemli olduğu bir kez daha teyit ediyoruz. Biraz daha detaylı incelemeliysek, gerçeğin biraz daha detaylı olabilir ve böyle bir balık detaylı incelemek için!” kullanımları.

‘SON BİLGİ İSTANBUL’DA DEĞİL, ARNAVUTLUK’TA HAVALİMANI NEZARETİNDE’

Acarer daha sonra, “Diplo bir kriz geliyor.’tan edindiğimiz son bilgi: Emre Olur 08.30’da İstanbul’a bindirildi. ama uçakken aday’taki avukatları adayları girdi. kendisi ve ailesine sahipymış. Avukatlar Türkiye’ye alınmanin AİHM’ye aykırı aykırı. Son İstanbul’da değil, yeteneği olduğunu. degerlendirme imkanı” dedi. (HABER MERKEZİ)

Leave a Comment