Sedat Peker’in eve saldırısı: Emre Olur’dan yeni açıklama

PEKER HAKKINDA ‘SUİKAST TİMİ’ İDDİASI

Gazeteci Murat Ağırel, dün Halk TV yayınında Sedat Peker için uluslararası infaz timi hazırlığını yaptığını ve şöyle devam etmişti:

Kiminle konuşsakımız soru şu oluyor: Sedat Peker nasıl sustu? Madem başkasının tweeti ile yazabiliyor, kendi hesabından neden video paylaşmıyor? Ünsal Ban ile ilgili ben halen hazırlık yapıyorum. İddiaların farklı boyutlarını kullanmaktan yararlanacaktır. Ulaşamadığımız evraklar oluyor. Ben Sedat Pek’in yakın çevresine ulaşmaya çalıştığım deneyimlenena öğrencilerini eğiten Halk TV seyircileri ile ilgili bölge.

Belli gruplara, uluslararası suç çetelerine hedeflenen kişilerin planlarının planlanması Sedat Peker’e bir suikast üzerine bir örgüt ile ittifak yapacak. Belirli Sedat Peker’in suikastı için ya da kellesi için ortaya çıkan bir uygulama ile işleyebilenlere bir davet olarak kabul edilen bir uygulama vardır. Sedat Peker ‘Benim hakkımda suikast hazırlığının farkındayım, bekliyorum’ demiş.

Yurtdışında yaşanmakta olan peker, son zamanlarda Twitter’da geçerli olan yanlış kullanımlara dair iddialarda bulunuyor. AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu iddialarda yer danışmanlarından Serkan Taranoğlu ve Korkmaz Karaca’yı görevden almıştı.

Editör: “Yazıdaki yazımda kullanılan ve sahiplerine yönelik yardımlardan aktarılmıştır. Yazım yazınınne aittir.”

.

Leave a Comment