Sedat Peker’le cephe için uçak bileti alan Cemal Enginyurt’tan bomba açıklama

Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki arama aracı tarafından kullanılan tecrit yüzünden.

Demokrat Partili (DP) Cemal Enyurt, sosyal medyadan Sedat Peker ile görüş için uçak biletinden çıkacağını açıkladı. Ancak güvenlik sistemine Peker ile konuşulamayacaktı.

Twitter’dan açıklama yapan kişi şunları söyledi:

“Sedat Peker’in bulunduğu BAE’ ne gitmek için iki arkadaşımızla beraber biletlerimizi aldık. Ancak güvenliği ile Sedat Peker ile görüşemeyeceğimizi biliyoruz. Bu nedenle bu gece BAE ‘ye gidemiyorum. Birşeylerin apaçık yanındadır.
Sedat Peker bizim kullanımın kullanıcılardır ve halkımızın tamamına yakını Sedat Peker’in paylaşımlarınıte ve sözlerine inanmaktadır.

Muhalefet partileri olarak bu durumu incelemiyoruz. Halkımızın Sedat Peker’in eğer öğrenebilmesi için Sedat Peker’e ise ölçülü ölçülü ve tecritin değeri için gayret sarfetimizin tüm muhalefet partilerinin olduğuna inanılır.

Bu şartlarda seçime bağlı 2 ay kala Sedat Peker’in paylaşım yapabilmesini beklememiz en iyi şekilde ile safdillik olacaktır. Tekrardan söylemek istiyorum halkımız Sedat’ın ifşalarını pek istemektedir. Bu rekabet partileri olarak mücadele etmek bizim görevimizdir.”

.

Leave a Comment