Seks pozitifliği koçundan şoke eden açıklama! “13 yaşında sakin seks oyuncağı ister alırdım”

Seks koçu olarak bireysel ve çift olarak cinsel terapileri gerçekleştiren Emily Roach, 13 yaşındaki kızının bir seks oyununa sahip olmasını istemesi durumunda ona hediye alabileceğini ve diğer ebeveynde aynısını almasını savundu. Bedeni çocuklarıyla cinsellik hakkında açık ve dürüst bir şekilde konuşmaları konusunda eğitmeyi misyon haline getirdiğini ifade eden Roach, “Annelere sesleniyorum utanmayın. 13 yaşındaki çocuğunu rahatlatmak için oyun seks yapmasını isterdim. Bunun doğal bir süreç olduğunu anlatın” dedi.

“HİÇ BİLMEMESİ DAHA BÜYÜK TEHLİKE”

2

Pek çok çocuğun 11 yaşından itibaren yetişkin filmlere erişimin korunması ve bu süre boyunca kontrolsüz bir şekilde adım atmalarının ilerleyen dönemlerde dha büyük riskler doğurabileceğini ifade eden Roach, “Gerçek cinselliği keşfetmelerine yardımcı olun. Güvenli ve hijyenik bir şekilde anlatın. Seçenekleri değerlendirin ve gerekirse onları açık bir şekilde tartışın” diye konuştu.

1

Kanada’da yaşayan üç çocuk annesi Roach, “Cinselliğe daha olumlu bir şekilde yaklaşmalıyız. Bunu bir tabu olarak algılamaktan vazgeçmeliyiz.13 yaşına yaklaştığında seks oyuncağı almamı isteseydi, bana bu soruyu soracak kadar güvendikleri için mutlu olacağım ve ben de ona bir tane alırdım. Eğer parçalarla seks hakkında konuşmazsak, onların cevaplarını başka bir yerde buluyorlar. Evlerin seks olumsuzluğunu, kıyı ve korunma damgalarını unutmalarına yardımcı olmak istiyorum. Çocuklarım bana bir soru sorarsa, bu konuda yalan söylemem. Bana seksin ne olduğunu sorsalar, ‘yetişkinlerin izlenimlerini iyi hissetmeye veya bebek yapmaya çalışmıyorken birlikte yaptıkları bir şey’ diye yanıt verirdim.” kullanım kullandı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Dekoltesinin azizliğine uğraması bir meseleydi ama...Dekoltesinin azizliğine uğraması bir meseleydi ama…
İşte Türkiye'nin en pahalı kahvaltısı, kişi başı...İşte Türkiye’nin en pahalı kahvaltısı, kişi başı…
Eyfel Kulesi'nin önündeki taksiyi park edip yetişkin filmi çektilerEyfel Kulesi’nin önündeki taksiyi park edip yetişkin filmi çektiler

.

Leave a Comment