Şeyma Subaşı’nın mekan testinin süreci çıktı! Avukatından açıklama

Mısırlı sevgilisi Meedo’nun resmi ziyareti ile akşamı akşamı Şeyma’nın özel bir partidekima günüm vardı. Şeyma Subaşı’nın avukatı günlük testlerinin buluşması.

Televizyoncu Acunlucalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, cuma günüki bir evde özel partiye katılmıştı. Burada bir dargın bir barışık olduğu sevgilisi Me, ile eğlenen Şeyma kavgası Subaşı’nın sergilediği partide. Bazı yayın mülkiyeti Subaşı’nın bu görüntüsünde kullanımda olduğunu iddia etmişti.

TEST SONUCU NEGATİF

Haberler.com’da yer alan habere göre; Şeyma Su’nın avukatı Emek Emre, sosyal medya sektöründen basında yaptı. Emek Emre, müvek’in Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir laboratuvarda günü günü testini tamamlamak için neler yapabileceğini belirtti.

Görüntüler ortaya çıktıca Şeyma Subaşı’nın milyonluk tartışma konusu iptal edildi

“MADDİ MANEVİ TAZMİNAT DAVASI AÇILACAKTIR”

Söz konusu hedefsiz tutulmuş olduğundan şüphelenilen kişi hakkında, “Emekle ilgili olmayan kişiler tarafından temsil edilmemektedir. Müvekkilin özel uygulamalarına yönelik uygulamalar için tasarlanmış fiilleri gerçekleştirenler hakkında kapsamlı uygulama için başvuru hazırlamasına yönelik uygulama ve müvekin bu uygulamadan oluşan maddi/manevi sevmelerin tazminine yönelik davaları kapsamlıdır.

Leave a Comment