Show TV’nin büyük heyecan projesi Hayat Bugün’den ilk kareler-En Son Dizi Haberleri

Başrollerinde sevilen oyuncular; Ulaş Tuna Astepe, Hazar Ergüçlü, Tansel Öngel, Hande Doğandemir, Mert Denizmen ve Şerif Erol’un yeri ilk set günü fotoğrafları ise büyük ilgidı.

David Schulner’in hem oluşturmasınılığını hem de yapımcılığını üstlendiği ‘New Amsterdam’ın ilk tarafındansı olan ‘Hayat’ın ülkesinden Çiğdem Bozali’nin gidişatı, uyarlama Ayça Üzüm ve Cansu Çoban kaleme alınıyor.

Merakla beklenen ‘Hayat Bugün’ün konusu şöyledir;
Başhekim Barış Güvener, İstanbul’un en eski ve hastane’ hastanelerinden Hisar atanır. Ancak zamanının en iyi hastanelerinden biri olan Hisarönü zor dönemden geçmektedir. Genç ve idealist bir başhekimin hale gelmesiyle ise tüm hastanenin yeniden yazılmaya başlanır. Barış; hastaneyi dekorasyonya yönelik; Hem kendi etkinliğinde eylemle mücadele edecek, hem de tek kalplerini oynamak için çalışmalarla birlikte hastaları için zorlu bir savaşa girecektir.

İmkansızlar, tasarımlar ve dokunaklı hayat hikaye anlatıları Hisarönü Hastanesi’nden onların kolay yolu; Barış, sevginin üretimi, umuda ve doğaya bizi yeniden inandıracak ve hastanenin kapılarını İstanbul’da gösteriyi açılışını yapacak!
Hayat bugün diyebilmek, umutlanabilmek ve yeniden baş edebilmek için ise tek bir soru soracak; “Size nasıl bir yardım?”

‘Hayat ile ilgili tüm ekranlarda gösterilecek.

Leave a Comment