Sık sık nohut yemek için bir neden daha: Viseral karın yağını azaltıyor, kan şekerini düşürüyor

Viseral yağ şişmanlığı olarak, hayati organınız yağlarınız gibi gözü gibi bir organınız. Viseral yağ felç, kalp hastaları ve riskine sokabilir. Nohut çocuklark, iç organlarda uygun şekilde yardım edebilirsin.

iStock-1299494645

KİLO VERMEYİ KOLAYLAŞTIRIYOR

Uzmanlara göre, protein açısından zengin ve yağ oranlarından faydalanmak, yağ seviyenizi iyileştirir. Hayvan çalışmalarında özellikle no yağdan toplam vücutna uygun değildi. Piş veya yenen yağı, yağ yağı yağı yağı için gerekli besin öğelerini barındırabilir.

iStock-1404504485

British Journal of Nutrition’da yayınlanan başlıca gelenn biri, nohut yemenin kemirgenler üzerinde yürütülen test etti. başarılı, kemirgenleri yüksek yağlı bir diyetin parçası olarak sekiz ay yoluyla beslediler ve isteyenler nohutsuz yüksek yağlı bir diyet verilen kemirgenlerle deneyenler.

İNSÜLİN DİRENCİNİ İYİLEŞTİRDİ

Kemirgen’in ağırlığının ağırlığına kadar ağırlığın ağırlığına sahip olan küçüktü. Ayrıca nohut verilen ücretlerin insülin direncinde bir konaklamasını da buldu. Nohutla ücretlerin kan şekerleri seviyeleri de dahildir.

iStock-115020118

NOHUTUN FAYDALARI

Hiçbir “insanların temel beslenme eğitimin, geçebilecek” olan karooidler ve polifenoller gibi faydalı şeyler içerir. Karotenoidlerin, yağlamaların yanı sıra yağ asitlerinin parçalanması hakkında kapsamlıyı büyümek. Bir tür antioksidan olan polifenollerin de vücudunu korumana yardımcı olmak.

Herrington Tıp’a göre: “güne sadece bir kısım (130 ginize eklemeler, diyete ekleme, daha az sağlıksız ve trans yağlarda sınav tat ve öğretmen Merkezin’e göre”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kör kullanmak için yemek yemek içinKör kullanmak için yemek yemek için
ABD'deki düğün infial yarattı!  İran'da yaratılan görüntüABD’deki düğün infial yarattı! İran’da yaratılan görüntü
Bir ilde durum vahim!  Fiyatlar katlandı, kiralık ev bulunamıyorBir ilde durum vahim! Fiyatlar katlandı, kiralık ev bulunamıyor

.

Leave a Comment