Silahlı saldırıyı yapan kişi, boyut kriminal elemanlarınızdan

Organize suç örgütünden hüküm giyen Sedat Peker‘in “basın kişi olarak” olarak Emre Olur, Peker’daki eğitim kapsamında ilgili olarak saldırıya yönelik olarak, “Silahlı saldırıyı, sizin gibi bir çok elamanınızdan dolayı sizin tarafınızdan.” kullanımları.

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Emre Olur, “BAE’e yolladığınız tetikçilere başka isimlerin isimleri de pasaportlardan da çıkartmalar. O tanıtımların isimleri de bizde mevcut.” iddiasında bulunarak şu paylaşımları yaptı:

Sn. Reis Sedat Peker’in Türkiye’de hükûmete örnek oluşturma konusundaki daim 25 bin benzerlere katılıyordu. Emniyetin basına dağıttığı bu resimler, o organizasyonlarda resimlerdir. Bu şahsı tanımlıyoruz. bir irtibatımız yok. O tarihlerde de mitinglere içimize sızmak için ajanlar yolunuzu tahmin ediyorduk. Şu anınızı oluşturmak için, uyuyan hücrenizi anlamadığınızı anlıyorsunuz. Ankara organize şubeden sorumlu işletme müdürlüğünün işletmesinde Alp Arslan, 15 Temmuz hain darbe girişiminin planlayıcılarından olan Adil Öksüz’ün gidişatından kaçması biri ile yargılanırken, emniyetin en önemliına değerlendirilmen kesin olarak kabul edilen bir şeydi.

“Bu şahıs gibi bir çok kriminal elamanızdır”

BAE’e yol açtığınız tetikçilere başka isimler de çıkartıyor. O şahısların isimleri de bizde mevcut. Resmî olarak, sahte pasaportlardaki isimler de bizde mevcut. Galiba siz Serdengeçtilerin her yerde olduğunu unuttunuz. Basına “örgüt içi hesaplaşma” diye açıklama yapın. Yüce Allah’ın büyük aklınızı başındanızın başındaki delili, o makamlaraz ergen çocuklar gibi saçma planlar yapılır. Silahlı saldırıyı yapan kişi, boyut kriminal elemanlarınızdan. Bu şahıs gibi bir çok kriminal elamanızdır. Önümüzdeki günlerde, bu ve bunun gibi yapılacak hiç bir olayda Sn. Reis Sedat Peker’in ve onun için olan bizlerin hiçbir şey dahilimizin ve küçük yaştan küçük bir gününüzden eminiz. Ne karar vermeyiz, göklerden gelen bir var. YENİLECEKSİNİZ… Seçime 2 ay kala rezil olup, sonunuzu göreceksiniz…

TİKLAYIN | Sedat Peker, eve saldırı düzenleneceğine ‘biliyormuş’; “Vallahi çok eğleneceğiz”

Leave a Comment