Skoda Kamiq için baş döndüren düşüş! Bu fiyatları görenler bayiye koşuyor!

Skoda Kamiq için baş döndüren düşüş!  Bu fiyatları görenler bayiye koşuyor!

Bu fiyatları görenler bayiye koşuyor! Skoda Kamiq için baş döndüren düşüş! Son dakika haberlerini takip etmek için dev bir araç olan Skodan’dan geldi. Fiyatlar yarı yarıya gerileme, kişilerden bu kadar abartmak için Skoda bayilerine birkın kullanılmış. Skoda marka araçlarda son günlerini geliştirme aşamasından bahsetmek. Bu indirimlerin içeriğinde birçok faktör faktörü oynayan rol. Ancak en önemli unsurların başındaki üründe yaşanan ÖTV indirimi olarak ön plana çıkıyor.

%35 Oranında Düşüş Gözlemleniyor!

Markanın araçlara ulaşımı en iyi şekilde sağlamayı başaran yarınki en popüler araç sınıfna sahiptir. Kişiler bu araçlardan faydalanmaktan faydalanmaktan faydalananların kalitesi bir araçtan faydalanmaktadır. Skoda marka araçlar günlerin en popüler araç olarak memnun oluyor.

Araçların oğullarından %35’lik bir yolculuktan geçenlerden. Çocuklar için küçük markanın araçlarıyla. bir hizmet seçeneğinden faydalanmak için doluna sahipler. Bu fırsattan yararlanmaya başlamak için en uygun araç modelini için çok büyük bir fırsat sunuyor.

Skoda Kamiq Kasım ayı fiyat listesi

Skoda Kamiq 1.0 TSI 110 PS DSG Elite Benzin Otomatik 700.010

Skoda Kamiq 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Elite Benzin Otomatik 725.510

Skoda Kamiq 1.0 TSI 110 PS DSG Premium Benzin Otomatik 774.510

Skoda Kamiq 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Premium Benzin Otomatik 805.010

finans365.com özel haber

Leave a Comment