Son Dakika: Acun Ilıcalı Fenerbahçe’den bir transfer daha yapıyor! Bu kez futbolcu değil…

class=”medyanet-inline-adv”>

Premier Lig’e ulaşma hedefi olan Hull City transferlerinde iddialı transferlere imza atmıştı. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Şehir, sezona iyi başlasa da kötü giden performans sonrası Shota Arvelze ile yollarından ayrıldı. Fenerbahçe’de 3 transfer yapan Şehir imzaya hazırlanıyor. Transferin Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un onayına bağlı.

Ajansspor’un haberine göre; Birleşik Krallık Şampiyonası Hull City’yi alan ünlü medya patronu Ac Ilıcalı, bir kez daha Fenerbahçe’nin eylemlerinden çalma. Ilıcalı, Ali Koç’tan bu kez futbolcu olmayan bir teknik direktör cezaevinde bulundu. Ilıcalı, Fenerbahçe’nin gözcü şefi Şenol Çorlu’yu istedi.

Çorlu’ya Ali Koç verecek

Hull Citylıcalı da gidecek. Konuya taramalarımız ile Çorlu, “Ancak etrafımızdaki yakındaki bir durumla ilgili detaylı incelemeler.” Yani Ali Koç’tan onay çıkması halinde Şenol Çorlu, Hull City’nin ziyaretinde geçecek. Durumun bir hafta içinde netleşmesi bekleniyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

Belözoğlu döneminde sorumlu oldu

Uzun Fenerbahçe U21 takımının teknik direktörlüğünü yapan Çorlu, son olarak 22 Nisan-31 Mayıs 2021 arasında Fenerbahçe A Takımı’nda görev almıştı. Emre Belözoğlu’nun pro lisansı olmadığı için bu belgeye sahip olan Çorlu, teknikte direktör simgesiyle yer almıştı. 60 arasında Çorlu, 1984-1991 Fenerbahçe’de futbol oynayıp, iki Süper Lig şampiyonluğu yaşamıştı.

.

Leave a Comment