Son Dakika: Beşiktaş’ta Ersin Destanoğlu krizi! 25 milyon TL…

class=”medyanet-inline-adv”>

Beşiktaş ‘ Ersin Destanoğlu krizinde. Siyah-Beyazlı-0 yiyen Başakşehir’e 1 yenilerek mücadele gol ile ilgili eylemde Ersin Destanoğlu’nun neden oynamadığı konusunda başlamaya başlamadı.

2 haftadır yedek!

Sezonun ilk 4 haftası forma kazası bulan Ersin Destanoğlu ilk olarak geçen hafta sonu Ankaragücü deplasmanında kaza yedi. Ersin’deki haftanın ardından Başakşehir maçında da yedekler arasındaydı. 18 dakika kaleci Emre Bilgin 90 dakika sahada kaldı.

“Özel bir anlatı yok” denmişti

Valerien Ismael Kalede Ersin Destanoğlu yerine Emre Bilgin’i oynatmasıyla, “Özel bir hedef yok. İki çok iyi genç ile ilgili sahibiz. İkisinin aynı kalitede. Emre çok iyi bir kamp geçirdi. Bu forma rekabetini diri tutmak istedik. Beşiktaş’ın futbolcusunun futbolcusunun. hazır olması gerekiyor” diye konuştu.

class=”medyanet-inline-adv”>

gerçek ortaya çıktı

Sezona formda olmak, Ersin Destanoğlu’nun tükettiğinin gerçeği ortaya çıktı. Öğrenilenler için uygun olacak şekilde bitecek Beşiktaş yeni sözleşme sözleşmesi yaptı. Ancak genç kaleci ve menajerleri gün içinde bulundu.

25 milyon TL istiyor

Bu sezon sonunda bitecek 1.95 boyundaki genç Beşiktaş’tan senelik 25 milyon TL maaş istedi. Yönetim rakamları bulunca Ersin’in yedek parça teknik direktör Valeri talimatı verdi.

.

Leave a Comment