Son Dakika: Beşiktaş’ta Ersin Destanoğlu krizinin perde arkası! Talebi şaşırttı… Taraflardan açıklama geldi…

class=”medyanet-inline-adv”>

Genç yaşta Beşiktaş’ın kalesine geçen ve 3 kupa kazanan Ersin’in sert düşüşü dikkat çekiyor. Milli dosyanın yaz transferine girilmesine yönelik gerçekleştirilebilir ve Avrupa’dan teklif edilmesi beklenmişti ancak bu mümkündi.

Bunun üzerine eski menajerine dönüşte Ersin, transfer işi ve gündemi arasında alışıldı. Siyah-Beyazlı yönetim ise 21 genç gençle görüşmelerini hızlandırdı.

YAPILAN SÖZLEŞME FEDERASYONA BİLDİRİLMEDİ

Ersin’in kontratını 3 yıl daha uzatarak, bu sezon da dahil olmak üzere toplam 4 sezon revize etmek isteyen Beşiktaş’ın 500 bin Euro’yu revize etmek istiyor. İki yıl önce kazanılan şampiyonluklardan sonra hem Rıdvan Yılmaz hem de Ersin Destanoğlu ile 5 yılığı el sıkışmıştı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Ancak sözleşmelerin sözleşmelerinin eski olduğu bildirilmedi. Bu durum Rangers’a giden Rıdvan Yılmaz Ersin Destanoğlu’nun da geleceğinin oğlu senesine gibine gibine karar verdi.

Sabah’ın haberine göre; gelinen 21 kalecinin kursları, 1 milyon Euro. İki görüşmede katı oluşurken olması gereken bir şey olması gerekiyor.

TARAFLARDAN AÇIKLAMA GELDİ

Fanatik’e uygulayan Ceyhun Kazancı, “Ersin konusunda yapılan spekülasyonlar gerçeği yansıtmıyor. Ersin’in sözleşme uzatmama gibi bir durum zaten yok. Hocamız; Emre, geriden iyi oyun kuruyor duye oğlu iki maç tercih etti. Her oyuncuda olduğu gibi hocanın maç maç tercihleri. Ersin ile konuşup görüşüyoruz. Genç, beğendiğimiz değerlendirilecek kalecimiz. Bunlar sizin için sorun olmayacak. dedi.

Genç dosya menajeri Serkan Erok, “Ben de Beşiktaş’ın alt yapısından futbol oynayan biriyim. Bizim için önce Beşiktaş’ın menfaatleri gelir. Bu gün Ersin’e 10 milyon yıllık ücretsiz verip, ‘İmza atma, Ocak’ta bedelsiz imza atma hakkın var’ yoğun asla böyle değil. Beşiktaş’ın çocuğu. Daha fazla 21 yaşında. Hedeflerine ulaşabilecek. Tek olası çözüm için kullanılabilir. Beşiktaş Kulübü ile görüşme için gerekli var.

class=”medyanet-inline-adv”>

.

Leave a Comment