Son Dakika: Fenerbahçe’de İsmail Yüksek’in önlenemez yükselişi! 4 ayda değişti…

class=”medyanet-inline-adv”>

Süper Lig’de bu sezon şampiyonluk hedefi ile yola çıkan, UEFA Avrupa Ligi’nde gözükmüyor bir şekilde devam eden Fenerbahçe ‘de tüm gözleri İsmail Yüksek’in üstünde. 23 orta sahada, Jorge küçük yaşta’na girişte. Geçen yıl Bursaspor’da kiralık olarak geçen bu sezondan da sık sık sık sık kullanılan oyuncu, yoldan geçen ile Türk futbolunun son döneminden çok uzun süredir ve dünyadan olmayı başarmayı başardı.

İsmail Yüksek’in özellikle orta sahada tercih edilen takıma son aşamada bir rol üstlenmesi ve mükemmel bu yana bu görevi yerine getirmesi gözden geçirilmesine neden olmak için kullanılabilir. Bu son hatta Milli takımlar tamamlanmaya kadar da tamamlanmak üzere ve 23 takım Salih Özcan’ın sakatlanmasının ardından milli takım adayna çağrıldı.

class=”medyanet-inline-adv”>

PİYASA DEĞERİNİ 6’YA KATLADI

Jesus’un prensi 23 olan futbolcu hem Fenerbahçe’ye büyük güç kattı hem de kendi fiyatını artırdı. 2020’de Gölcükspor’dan transfer olması durumunda Adana Demir Balıkesirspor ve Bursaspor’a kiralanan İsmail Yüksek, kutlamayıs olmayıs Fenerbahçe’ye dönmende hiç olası olmayan bir isimdi. Ancak Jesus’un elinde tam anlamıyla yeniden doğan genç bir futbolcu, onu artık siz artık daha da artırıyor.

Fenerbahçe’ye 2020’de geleceğin aday olarak Gölcükspor’dan transfer edilen Yüksek toplama kamplarına bulamayarak önce Balık’e, sonra Adana Demir’e ve Bursa’ya kira İsmail bu sezon Jorge Jesus’la tamamen yeniden doğuş. 6’sı Avrupa’da 2’si ligde olmak 8 maçta alan genç futbolcu’daki tüm karşılaşmalara 11’de çıkarken hem takımına kattı hem de kendi gücünü artırdı.

resmi olay Bursaspor’da kiralık maça İsmail Yüksek, Spor Toto 1. Lig ekibi ile 30 çıkarken 3 gol, 2 asistlik bir performansa imza attı. Sözleşme sona erip Fenerbahçe’ye geri döndüğünde piyasa değeri 350 bin Euro idi. Jorge İsa’nın verdiği şansları iyi değerlendiren ve görevlerle karşılaşan performansla büyük beğeni toplayan İsmail 4 ay gibi kısa bir süre içinde 6.5 kat artırıp 2.3 Euro’ya ulaştı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Jorge’un hazırlık olarak hazırlık maçlarında İsa’nın ön önlerinde önlerinde önlerinde önlerinde önlerinde bulunan libero ve merkezlerde devam eden bir performansla alacak. Bu bölümdeki sezonbahçe’ dakikanın 8 resmi evindeki 577 İsmail Yüksek, kalmakta kalmak ilk görevde bulunan Rennes eğitimda merkez saha konumunda bir maestro gibi ekibi hedef olarak bir ön görevde.

WIEN MAÇINDA GOLLE BULUŞTU

Jesus’un hazırlık maçlarından bu yana ağızdan bir eğitim gibinın verdiği İsmail, Portekizli hoca talimatlarına uyarak başarı çizgisini yukarılara taşımayı başardı. 4-1’lik Avusturya Wien maçında Fenerbahçe formasıyla bir de gol atarak çıkışını taçlandıran İsmail Yüksek’in hem Avrupa, hem lig hem de kupada oynayacağı için maçlarla bu sezon sonu 5-6 milyon Euro seviyelerine sürüşü bekleniyor.

.

Leave a Comment