Son Dakika: Francesco Totti – Ilary Blasi kavgasında yeni perde! ‘Köpek gibi acı çekiyorum’ demişti, inat ediyor… Servet değerindedir…

class=”medyanet-inline-adv”>

İtalyan futbolu ve Roma kulübünün efsanesi Francesco Totti ile 20 yıllık sevgili ve 17 eşi I. Blasi, Temmuz günleri boşanmıştı. Ünlü çiftin anlatımlılıklı anlatımın ‘karşıt olduğu düşünüldüğünden ortaya çıkmış ve Francesco Totti, kendisi hakkında söylenilenlerle ben Blasi’nin nasıl aldattığını bir şekilde anlatmıştı.

Francesco Totti, Corre Della Sera’ya verdiği röportajda Ilary Blasi’nin beraberinde getirdiğiyle ile aldattığını, “Telefonunda’nın kod adlarının kullanıldığını da fark ediyor. ‘nin başka inanmış benim için benim için benim için gözmününün gözündeydi işte. demişti.

class=”medyanet-inline-adv”>

Son Dakika: Francesco Totti - Ilary Blasi kavgasında yeni perde Köpek çektim demişti, inatçı gibi... Servet değerinde misilleme...

ÇANTALARINA EL KOYDU

Francesco Ilary Blasi’den bahsetmek, ticari olmaktan uzaklaşırken ortaya çıkan yeni bir iddiadır. İtalyan basını, futbolcunun, eski eşinin çantalarına el dokunu öne sürdü. Totti’nin bu hareketinin ulaşımı yolunda bir ulaşım taşıdı.

Corrierella Sera’ya yeni verdiği deme yapmamıçteniz? Belki takas diye çantalarını sakladım” diyen Totti’nin kullandığı ‘takas’ perde arkasına ulaşıldı. İddiaya göre; Ilary Blasi, Totti’nin saatlerine el koydu ve geri vermiyor.

Son Dakika: Francesco Totti - Ilary Blasi kavgasında yeni perde Köpek çektim demişti, inatçı gibi... Servet değerinde misilleme...

MAHKEMEYE BAŞVURDU

Konuyla salonda Totti’ye yakın bir kaynak, Blasi’nin tek yapması gerekenlerin geri vermek olduğunu savundu. İsmi açıklanmayan kişi, “Blasi’nin çantalarını geri almak için olması gereken tek şey zamanları planlanacak. dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Öte yandan, Blade’nin çantalarının sevkıyatından başka bir ürün olarak götürülür. Ancak Blasi’nin kendi kişisel sosyal medya hesabından yararlanarak fotoğraf bu davada başında iş açabilir. Güzel isim, Totti’ye vermediği iddia edilen saatin geri alındığı görüldüğünü fotoğrafı paylaşarakesk eşiyle dalga geçmişti.

İKİSİ DE SERVET DEĞERİNDE

İtalya kıyısı her ne kadar rakam vermese de hem Francesco Totti’nin saatn koleksiyon hem de Ilary Blasi’nin çanta koleksiyonun değerindedir ve bu gidişle sokak aralarındaki yakınlarını yazanlar.

SAAT KOLEKSİYONUNU BABASI MI ALDI?

Francesco Totti, hizmet ve ihanetin perde arkasını röportajda saat konusuna değinmişti. İtalyan eski futbolcu, evden alan kişi Ilary tarafından eskiden olduğu gibi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Totti, “Boşanmamızdan sonra götürüp, eşyalarını almak için evimize geldi. Daha sonra fark ettim ki saatmu satın alarak satın alabilir. Kutuları ve garanti belgeleriyle birlikte götürülmüş. yanlışlıkla bir şey değil. Ayrıca peşime özel bir takmışlar. .GPS ile takip ediliyorum.” kullanmıştı.

Son Dakika: Francesco Totti - Ilary Blasi kavgasında yeni perde Köpek çektim demişti, inatçı gibi... Servet değerinde misilleme...

ILARY BLASI AYRILIK AÇIKLAMASINDA NELER DEMİŞTİ?

Totti ve müşterilerden Ilary Blasi, İtalyan Haber ajansı ANSA’ya yönelik seçimlerden doğru Totti ile ayrıldılar.

Blasi’de; “20 yıl ve üç çocukta kalacak, Francesco Totti ile gelecektemiz bitecek. Velık bize özel kalacak daha fazla olacak. kullanımları.

class=”medyanet-inline-adv”>

Roma’nın efsane kaptanı Totti ise; “Evliliğimizdeki durumumuza benim ama ne acı dede de aynı şeylerde bizim için yeterlik. ve saygı duymak.” diye konuştu.

TOTTI’NIN BÜYÜK SES GETİREN AÇIKLAMASU ŞU ŞEKİLDEYDİ

Bu konu hakkında hiç konuşma.dum ama kendim başka herkes Çocukların yanlış şekilde acı çekmelerini istemiyorum. Başta söylemek istiyorum. İlk aldatan ben değildim. Kusursuz evlilik diye bir şey yok. Bizimki de mükemmel değildi. İlk olarak 2016 yılında, futbolculuk kariyerimdeki son krizler gelişmeye başladı. Üzgündüm, sahibiydi ama bana o ilgiyi göstermiyordu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Son Dakika: Francesco Totti - Ilary Blasi kavgasında yeni perde Köpek çektim demişti, inatçı gibi... Servet değerinde misilleme...

“BABAMI KORONAVİRÜS’TEN KAYBETTİM, BEN HASTA OLDUM, YANIMDA OLMADI”

12 Ekim 2020’de babamı koronavirüsten kaybettim. Onu son olarak 26 Ağustos’ta görmüştüm. Hasta olduğu için daha fazla anlayamadım. Yıkmıştım. Ilary yanındaydı. Daha sonra ben virüse yakalandım, 25 gün evde karantinada kaldım. Çocuklarını, çok seveceğim. Sonunda gibi bir stile kavuştum ama artık eskisi oldu.

“YAKIN DOSTLARIM, BİRDEN FAZLA KİŞİYLE GÖRÜŞTÜĞÜNÜ SÖYLEDİ”

Geçen gün Eylül hazırları. Ilary’nin yanında çok sevgilisi olduğunu söylüyorlardı. Ben de cevap olarak ‘İmkansız’ diyebiliyordum. Ciddi, Ilary’nin fazla kişiyle beni aldattığını söylüyorlardı. Çok güvendiğim, yaşadığımk dostlarım bile bana bunu söylemeye başlayacak. İnan.

“KOD ADLARI KULLANIYORDU”

Sonrasıdada bulundu. Ilary’nin kod adları fark ettim. Bunu sonbaharda anlıyorum ama çok daha fazla eskiye dayanıyordu. Şok. Ilary’nin başka hoşluğu benim için şoktu. Başkalarına ilgi duyabileceğine inanamıyorum ama bakışın bakışınındı işte. Otellerde buluştular yazıyordu… Kuaförü Alessania’nın da bu buluşmalara araçlıklarını anladım. Diğer isimlerinim.

“KÖPEK GİBİ ACI ÇEKTİM”

Her şeyi tuttum. Kimseye bir şey söylemedim. 11 yaşımdan beri dostum olan Vito Scala’ya bile anlatamadım. Gözleri kapalı olan biri sorun değil ama hiçbir şey yokmuş gibi davranmaya başlayanlar. Konu Ilary değildi, konu çocuklardı, aileydi. gibi acıdım, ağladım. Bir gün bana dedi ki; ‘Bu yıl Milano’da fazla kalmam. Roma’ya daha sonram.’ İnanamadım.

“BENİ KURTARAN NEOMİ OLDU”

depresyona bölgesi. Evliliğin bitmesi için uzun süre gerekti. Noemi Bocchi beni bu depresyondan çıkaran kişi oldu. Bir anda haberlerde gazetelerde başladı. Onlar ailesidi ama bendeydi. Ben ve Ilary hakkında. Uykusuz geceler. Haberlerle birlikte yeniden bir yaratım. Artık ben, ben değilim. Başka bir insandım. Beni kurtaran Noemi oldu.

Noemi ile ilk başta arkadaştım. Stadyumda fotoğrafladığımız gün arkadaştık. O deneyle birlikte spora, padel oynamış ve bir maça gelmişler. Haberim yoktu. O bir arkadaştık zaten. Arkadaşım olan kendisinden gelenden haberim yana yana olacaktır, neden uzak oturmayı tercih ki. İlişkimiz bu yılın başında başladı. tekrar ediyorum; ilk aldatan asla ben olmadım.

“İNKAR EDİP O ADAMLARLA GÖRÜŞMEYE DEVAM ETTİ”

Aldatılmamı ilk günlerin sesinimi çıkarmadım. Hala ailemi kurtarabileceğim. Bir dayanamadığım ve Ilary’e diğer insanı araştırdım. İnkar, tanımadığını söyledi. Sonrası fark etti. Bana sadece kahve için görüştüğünü söyledi. Fark ettim ki Mart 2021’de tanışmışlar. Hem o adamlara gitmişler, hem de başkaları… Bildiklerimi, ona ulaştım. Daha sonra kuaförü Alessia ile yüzleştirdim. İkisi de inkardı. Aynı tarihlerde o adamlarla görüşmeye devam ediyordu. basına düşen ben ve Neomi ile haberler basına düştü.

.

Leave a Comment