Son Dakika: Galatasaray’da Lucas Torreira’dan transfer itirafı! Muslera…

class=”medyanet-inline-adv”>

Süper Lig ekiplerinden Galatasaray’ın yeni transferi Lucas Torreira’nın sarı kırmızılı ekibe ekranlara geldikten sonra ilk kulüp takımlarından geldi.

GS TV’ye yönelik başarılı futbolcu, Galatasaray’a transfer sürecinden Merten ile ilişkilere, taraftarın takıma tutkusundan Konya ile mücadelenin mücadelesinde kadar ilgili sporda konusunda.

LUCAS TORREIRA’NIN AÇIKLAMALARI ŞU ŞEKİLDE:

Kasımpaşa maçında olmayacak şekilde takımı sevmememiz çok önemliydi. Kale, defans, orta saha, hücum hattı, yedekler herkes bir takım ruhu yarattı. Hocanın katkısını yavaşlatabilirsiniz. Saha içinde doğrular yaratıyoruz. Konyaspor maçı çok önemli. Taraftarlarımızın kazandığımızı kazanmamız gerekiyor. ilki ile çok daha iyi oynuyoruz. Milli aradan önceki son maçımız, durumumuzda liderliğe yükselebiliriz.

class=”medyanet-inline-adv”>

TRANSFERDE MUSLERA ETKİSİ

Muslera, buraya gelmemde çok önemli bir faktördü. zamanla oynamakta. Bana buradaki projeyi anlattı. Onun dışında başkanla, Erden Timur’la, hocamızla konuştuk ve hepsi bana destek oldu. Bu güzel projesi ve büyük kulübün bir parçası olmak istedim.

TARAFTAR ÖVGÜ

Taraftarlarımız gerçekten inanılmaz. Bizi arkadaşlıklarında tutkularını. Uruguay’da da taraftarlar böyledir. Bu tutku, benim dem bir duygu. Bulunduğum ekibe önerileri adamayı seviyorum. O tercihlerle taraftarlarla çok yakın olacaklar.

MERTENS İLE YAKINLIĞI

Sezon öncesi çok eski zaman. Ben buraya oyuncu olarak bile. Ancak buraya gelmem zaman içinde devam etmekte olan hocamızın birdadım, neler yapacak iyi başlangıç ​​eğitimi alıştırması. Mertens ile aynı uçakta olduğu için. iyi anlaşıyoruz. Sahaya indiğimiz zaman da takım için ne kadar geçirildiğini gösterdi. Geçmişinde çok önemli başarıları olan bir oyuncu.

.

Leave a Comment