Son Dakika: Galatasaray’dan gelenlerde oynayan Yusuf Demir için flaş mezrası | ‘Emre Belözoğlu’nu tebrik ediyorum…’

class=”medyanet-inline-adv”>

Galatasaray’da üst üst açıklamalarında, transferin son müşterisinden bir operasyona imzalayanlar memnun…

Peki sarı kırmızılılarda son zamanlarda yaşananlar mı? Ali Koç”Ne paranız yaya…’ çıkışının Galatasaray’daki bağlantısındaki, Yusuf Demir’le ilgili o başvuru, Galatasaray-Konyaspor maçıönü bilgileri, Kerem Aktürkoğlu’nun içinde…

Hepsi ve daha fazlası Galatasaray’ı takip eden arkadaşlarımız Ali Naci Küçük’le konuştuk….

TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TİKLAYIN

Kanallarımıza abone olmayı, videolarımı beğenmeyi unutmayın! İyi seyirler…

GALATASARAY, ALİ KOÇ’UN DEDİĞİ GİBİ ÇOK PARA HARCADI MI?

Galatasaray’ın kadrosuyla Ali Koç’un da görüntüsü çekildi. Erden Timur’un anlatısıyla ilgili plan planı. İcardi’yi, Mata’yı, Mertens’i, Rachika’yı transfer etti Galatasaray bedelsiz. Bu transfer döneminde kontratlar dahil 81 milyon Euro civarında bir para söndü. Bu rakamlara Galatasaray takımı yenilemiş oldu. Satılan, kiralaya verilen futbolcuları hesaba katarsak sarı kırmızılılar 5.5 milyon euroya bu kadroyu kurdu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Drogba, Sneijder gibi isimlerin aktarılması tanımlandığı Ünal Aysal değiştirmek yıldız İstanbul’a geldi. O halde Galatasaray’ın transfer harcaması 102,5 milyon euroydu.

İCARDİ VE MATA TAKIMA NE ZAMAN MONTE EDİLECEK?

Mata uzun. yüksek tempoda antrenman yapmamış Özel olarak çalıştırılıyor. Milli takım arasından. sonra forma giyecek gelir gelir Konyaspor maçında kadroda olmayacak.

Icardi ama Konyaspor maçında Icardi’nin 11’de isteklina hazır. Gomis ilk 11’de olur, ikinci yarıda Icardi – buluşması sırasında gerçekleşecek.

Bu transferlerle Galatasaray’da kalan sayısı arttı. Yunus ve Kerem’in performansları da artacak. Kasımpaşa maçında da izlediğimiz gibi… Galatasaray’ın ilk günlerinin özeti olacak.

KADRO YAPISI VE KONYASPOR MAKİNA…

Genel hatlarıyla Galatasaray’ı ve karakterini genişletti. İlk 11’in kolay kolay değişeceği bölge. 8+3 kuralına göre çok yarışmak. Kazımcan Karataş ve Berkan’ın performansları geliştirilecek. Bu oyuncular çıkışsa kolay kolay 11 saatte. Ancak o zaman yabancı kontenjanı Yusuf Demir’den yana kullanılabilir.

class=”medyanet-inline-adv”>

Sergio Oliviera fizik olarak hazır durumdaki hazırlıklar, son hazırlık bir Galatasaray düşünülür. Abdülkerim’i bir parantez açmak istiyorum. Yaptığı hatadan dolayı eleştirildi. Ben bu takım’ın banko yer alacak oyunculardan 11 biri olarak düşünüyorum.

Oğul: Galatasaraydan'dan gelenlerde geçen Yusuf Demir için flaş mezrası |  Emre Belözoğlunu tebrik ediyorum...

GALATASARAY YUSUF DEMİR İÇİN 1 AY ÖNCE BAŞVURU YAPMIŞ

Galatasaray, yaklaşık 1 ay önce statüsünün uygulaması için başvuru yaptı. Yusuf Demir transferinden sonra da girişimlerini hızlandırdı. Bu Galatasaray’ın başkanlığı devam edecek. Evet oyun oynanırken kurala. Bu sezon böyle oynanmalı, en yakın devre kadar. Bana göre Türk futbolunun bu hatadan dönmesi gerekir.

class=”medyanet-inline-adv”>

Kasımpaşa’da Tırpan diye Belçikalı bir oyuncu var. Ne annesi Türk ne babası Türk, ama yerli yerindende oynuyor. Türkiye’de futbol adamı kendi yararını gerçekleştirmek. Bu bilgi Başakşehir Teknik haberlerini Emre Belözoğlu’nu tebrik ediyorum. Emre Belözoğlu’nun ifade ettiği gibi Yusuf Demir Türk ve Türk statüsünde bünyelilidir.

KEREM AKTÜRKOĞLU’NA YENİ SÖZLEŞME GELİYOR MU?

Kerem Aktürkoğlu çocuklarım, azmine hırsına bakış bir isim. Kerem buraya kolay kolay gelmedi, kolay da pes etmez. Avrupa’da biçimlendirme hayalleri vardı. O tekliflerin gelmemesi Kerem’i mental olarak düşürdü. Lider oyuncu öğrenci evrilmek öğreniliyor. Kasımpaşa maçında çok iyi iki gol attı. potansiyeli yüksek bir oyuncu. Kerem hala bunu biliyor: Geliştirmem gereken yerler var. Zamlı kontrat konusuna gelecekm; Galatasaray Kulübü, iki yaşına girecek Yunus ve Kerem’in kontratlarını yeni ve zamlı adayacak. Yunus Akgün 900 bin TL’ye, Kerem Aktürkoğlu 8 milyon TL’ye oynuyor. Abdülkerim 17 milyon TL’ye. Kriz hakkında konuşmuyorum. 12-13 milyon TL bandına çıkacak.

class=”medyanet-inline-adv”>

Marsilya ve Galatasaray’da Forma Giymiş Oyuncular

.

Leave a Comment