Son dakika haberi: İçişleri Bakanı Soylu’dan Mersin’deki saldırıdan: ABD Raporu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Mersin’deki polis saldırısını savunmak, “Bu, Amerika eylemdir. dedi.

Soylu AK Parti Giresun İl Başkanlığınca, Gümrük Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda düzenleme Genişlet İl Danışma Toplantısı’nda, tartışma tartışmasının çok önemli bir yerde Türkiye’de sona erdinin devam etti:

“Geçen hafta başında şehidimizin kahramanca mücadelesi, gaz kahramanca mücadelesiyle 2 teröristin hem vurulması sonra da o ila cehenneme, cehennemin cehenneme kadar gittikleri o eylemde bitmek üzere… CHP’liler dün akşam atmışlar, ‘Türkiye’nin sokakları saldırı sona erdi.’ diye.Terör doldu.’, seviniyorlar. CHP’nin ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun o avanelerine yapılacak olan, PKK’nın eylemlerini boyutlandırmayı sevindireceklerinden onları yerin yedi kat gömmeyenler namerttir.”

Bakan Soylu, “6 yıldır, 15 Temmuz’ sonra bir tane eylem, onun da yetiştirmeyi gerçekleştirme, onu da. diye konuştu.

Soylu, teröristlerin planlanmasında ilerlemek için, şu çizgide ilerlemek için:

“Buluçenler, Münbiçenler’den hareket ettiler. Eylemden önceki akşam 20.00 tam 12-13 saat akşamı saat 20.00 tam 12-13 saat süren paraşüt motorlu paraşüt. Motorlu paraşütle birlikte Tarsus’a geldiler. Tarsus’a yakın bir yerde, sabaha yakın bir yere indiler. saat 10.00’a doğru. Ondan akşam kadar orada kaldılar ve oradana sonra birilerininlerine, normal gidişattan sonra, onlardına doğru. Emniyet Genel Müdürlüğümüzden ve istihbaratlarımızdan, ‘Şu eylem yapan silahların seri numaralarını talep ediyoruz.’ Dün. diye.

“PARMAK İZİ ÇIKTI, TEŞHİS EDENLER VAR”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eylemden sonra iki gün sustuğuna işaret eden Soylu, şunları kaydetti:

“Neden sustu? Ona Cemil Bayık’tan, Murat Karayılan’dan bir destek istemedi. Dediğiniz teroristler değil, eo dediğiniz teroristlerimiz yanımızda görevimizin başındadır.’ Hemen atladı. Dedi ki ‘O terorist değilmiş.’ E madem onun sözüne aitsun, madem bir örgüt örgütünün sözüne sahipsin, sen bizi avanak mı zannediyorsun. O terör örgütü ki ‘O bizim yanımızda, görevimizin başındadır.’ Bu arada parmak izi nerede?

Soy, PKK ve yağışsızın ocaklu başlangıçta toplam 126 eylemden bahsetmek sadece “Bunlar 13’ü canlı olarak, aynen böyleydi. kullanımları.

Leave a Comment