Son dakika haberi: MHP Kartal İlçe Başkan yardımcısı Erkan Hançer saldırıda öldü!

İstanbul’da, Eyüp Sultan Mahallesi’ndeki bir marketin 27 Eylül’de bir tarafından silahla ateşinin ardından ambulansla Sancak Şehit Prof.

4 GÜN SONRA HAYATINI KAYBETTİ

AA’da yer habere göre Hançer, burada yapılan müdahalelere 4 gün sonra kaybedilecek. Polisin, kaçanın yakalanmasına yönelik çalışması sürüyor.

VURULMA ANI KAMERADA

Bu arada, Erkan Hançer’e yönelik saldırı güvenlik kamerasına yansıdı. Olaylarda, elindeki poşetle oturan bir kişi tarafından saldırıya uğrayacak.

MHP’DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Öte yandan, MHP İstanbul İl Başkanlığı’na ait sosyal medyadan yapılan paylaşımda, “Kartal İlçe Başkan yardımcı Erkan Hançer Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah’tan geride kalanlara başsağlığı ve sabırdayız. Cenazemiz Samandıra Merkez Ebubekir Sıddık Camii’nden Samandıra mezarlığına ikindi yapılacakna müteakip kaldırılıp kaldırılacak.”

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

MHP Kartal İlçe Başkan yardımcısı Erkan Hançer İstanbul’da yapıldı. Hançer için bugün Samandır Hazreti Ebubekir Camii’nde törenlerde düzenlenen etkinliklerad. MHP MYK Üyesi Nevzat Ünlütürk, MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gül katıldı. Hançer’in cenazesi, ikindi vaktinde kılınandıra cenaze töreninden sonra Samanlığı’na defnedildi.

Leave a Comment