SON DAKİKA: Herkese uygun hale gelecekleri belli oldu! Senelik enflasyonda yüzde 83, piyasalarda doğru adresi… – Finans haberlerinin doğru adresi

Son dakika haberi: Ekonomideki en kritik veri açıklandı. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Eylül 2022 enflasyon verisini duyurdu. TÜFE aylık bazda yüzde 3,08 arttı, yüzde 83,45’e çıktı. Piyasanın genel enflasyon rakamlarının yüzde 84’ün yönünde değerlendirilecek.

TÜFE, zaman aralığına göre 52,40, 12 aylık ortalamalara göre ise yüzde 60 ortaya çıktı. Ağustos’ta yükselişte 80,21e yükselmişti.

hesaplama

EN YÜKSEK ARTIŞ ULAŞTIRMADA

Eylül ayında bir önceki gün aynı gün içinde en az görünen ana grup yüzde 30,76 ile otomobili bir önceki gün aynı model, en yüksek yüzde 66 ile ulaşımda.

İstanbul Ticaret Odası, gösterişliydi.

GÜNCEL DOLAR İÇİNNI TAKİP ETMEK TIKLAYINIZ

ENFLASYON SONRASI ALTIN ​​VE DOLARDA SON DURUM

Açıklanan enflasyon verisi dolar kurunda büyük bir hareketlilik gözlemlenmedi. 18,50 metrenin görünümünde kur 18,55-18,58 arasında hareket ediyor. Gram altın fiyatı ise hem ons altın hem de dolar/TL’deki yükselişle haftanın ilk başta 9 liradan alıcı ile buluşuyor.

GÜNCEL DOLAR İÇİNNI TAKİP ETMEK TIKLAYINIZ

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Sosyal yardım paraları ne zaman yatıyor?Sosyal yardım paraları ne zaman yatıyor?
İstanbul'un ardından Ankara'da da açıklandı!  Ödenecek promosyon belli oldu... İşte merak edilen rakamlarİstanbul’un ardından Ankara’da da açıklandı! Ödenecek promosyon belli oldu… İşte merak edilen rakamlar
40 bin TL promosyon!  Bugün hesaplara gidiyor40 bin TL promosyon! Bugün hesaplara gidiyor

.

Leave a Comment