Son dakika… İçişleri Bakanı Soylu’dan tepkisi: Lanet olsun insanlığınıza

oluşturulma Tarihi: Eylül 14, 2022 12:11

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun medya hesabından Yunanistan’ın sosyal modellemeleri geri itmesine tepki gösteren gösteri “Lanet’in ölçülülüğünüze.

class=”medyanet-inline-adv”>

Sahil Güvenlik Komutanlığı, dün Muğla açıklarında, temel unsurlarnca ölüme terk edilen 73 geçiş göçmenin kurtarıldığını; 2’si bebek, 3’ü çocuk, 1’i toplam 6 deformasyonin ise cansız bedenlerine ulaşıldığını açıkladı.

BAKAN SOYLU: LANET OLSUN İNSANLIĞINIZA

İçten gündüzlü Süleymanlu da yayından 2 Soydan yayından sosyal medya ile ilgili için insanlığınıza… Bu örneklemden dolayı insanoğluna… örneklem İtalya’ya geçmek isteyenlere ve ölümle ilgili saldırıda bulunulan ikiten, asım 9 Abdulvahap 4 yaşında. Avrupa ve Yunanistan’da bu katliamların sorumlusu sizsiniz.”

Son dakika... İçişleri Bakanı Soyludan tepkisi: Lanet olsun insanlığınıza

class=”medyanet-inline-adv”>

Sahil Güvenlik Komutanlığı dün saat 00.10’da Kızılburun açıklarında bulunan salları içerisinde bir grup kaçak göçmen olduğu bilgisini aldı. Bölgeye giden 2 Sahil Güvenlik botu, 3 can salı noktasından 66 kaçak göçmeni kurtardı. Kurtarılan göçmenler ifadelerinde İtalya’ya tercihinde 10 Eylül’de, 15 metre boyundaki ahşap bir ile Lübnan’ın Trablus limanından yola çıktıklarını, 2 gün sonra Rodos adasında açıklarında kullanılan bitmesi üzerine yardımdan sonra yedek güvenlik güçleri tarafından olduklarında kullanılan bitmesi üzerine yardım edildikten sonra botta öğelerinden alındıktan sonra 4 ayrı can salıyla Türk karasularına yakın birle geri itildiklerini anlattı.

Dalgalarla uzaklaşan can sallarından birlabora olduğu anlaşıldı.

Bunun üzerine Sahil Güvenlik denizde arama-kurtarma çalışması başlatıldı. Yapılan çalışmayla yarı batık durumdaki can sala tutunan 7 kaçak göç daha kurtarıldı. Can salı yanında bebek, 3 çocuk ve 1 beden olmak üzere 6 cansıze ulaşıldı.

EŞİ VE 2 ÇOCUĞU ÖLDÜ, KENDİ SAĞ KURTULDU

Olayda Abdulva ile 9 aylık Asım’ın kardeşliği ve anneleriyle birlikte olan şansları belirtildi. 2 çocuğun babalarının ise sağ kurtulduğu öğrenildi. Babanın ölümleri, Muğla’da sona ereceği bildirildi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Son dakika... İçişleri Bakanı Soyludan tepkisi: Lanet olsun insanlığınıza

2’Sİ BEBEK 5 KİŞİ ARANIYOR

Kayıp olduğu 2’si bebek 5 kişi için arama kurtarma çalışmaları ise 1 Sahil Güvenlik helikopteri ve 2 botla sürdürülüyor.

Öte yandan, kurtarılan 73 kaçak göçmenin Sahil Komutanlığı ve İl Jandarma Komutanlığı’nda güvenlik amaçlı’ Ula Geri Gönderileceği bildirildi.

.

Leave a Comment