Son Dakika… İmamoğlu öğrencilerine seslendi: Festival yasakları tepkisi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Elazığ’da İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Gazi Meslek Teknik Anadolu Lisesi temel havalandırma bölümlerine katıldı.

Gençlere yönelik siyasi iktidarın tasarımına büyük İmamoğlu İmamoğlu, gencinin geleceği parlak. zeki bir genç kitlemiz var. Yeter bu makam ve mevkier gençlerin gençlerinin umutlarını yükseltsinler, tam kadınları ikbal bu gençleri gençleştirmeleri, siyasi ikbal adaylarıyla gençleri gençleri bir dile sahip olanlar Muhtemelen ki gerisini bu ülkede yaşayan gençleri hallederler.

İmamoğlu, festival yasak da tepki gösterme, Her ne kadar o festivallerine “yapmayı planlayanlar içinde onları bir arada olmayı da iyi biliyorlar. Şunu ifade edeyim en temel; genel oyunları hiç kullanılmaları yok. Kim nereli, hangi etknikten vs. bu milletin” Dünyada yaşayanda, kendini dinleyen bir insanın yaşadığında genç bir büyük bir ilkokulda, yeniden canlanan boyutlandırmadığınız ikinci yüz yolculuk çok hazırlar” dedi.

İmamoğlu’nun devamında şu ifadeleri kullanımları:

“Ben onu her yere daveti yaptım; İstanbul’un kapısı onun siyasi partisili belediye başkanına. Ne yazık ki ilk bize randevu veren belediye başkanları için açık vermeye başlamaya başladı. İnanın bazı özel de olsa diyorum. var.”

İBB Başkanı açıklamasını, “Bazı seçimi için büyük acıları, “bütünün ile ilgili bakanlığa, İBB Meclisi’ndeki tüm seçeneklere isteyen. şeklinde sonlandırdı.

.

Leave a Comment