Son Dakika: O Elabdellaoui Olympiakos’a gerimar!

class=”medyanet-inline-adv”>

Süper Lig ekiplerinden Galatasaray’ın sözleşmesini tek taraflı feshederek takımı ayırdığı Omar Elabdolaoui, eskilimpiakos’a geriye hazırlanıyor.

Yunan basınında yer alan habere göre; Olympiakos, eski kaptanı Ömer Elabdellaoui ile iyi transfer görüşmelerinde büyük aşama kaydettiğini kaydetti. 30 futbolcuyla kurtarılana gelindiği belirtildi.

Öte yandan aynı haberde, Olympiakos’un bonservisi elinde olan Omar Elabdellaoui’nin transferi konusunda aceleci gelecekn altı çizildi. 30 sağ bekin güncel piyasa değeri, 1 milyon 300 bin Euro.

LILLESTROM İLE İDMANLARA ÇIKIYOR

Galatasaray’dan gönderildikten sonra kulüp kalan ve bir yaşam programı Lsüzillestrom ile antrenmanlara çıkan O Elabdellaoui, Galatasaray’da yaşam için, “Sezon eğitim okul ve teknikörle, bana konuşmam ve bazı teklifleri anlattım. Sonra hiçbir yere gitmediğimi ve takımda sonuçları söyledim. Bir yıl önce sözleşmem vardı ve rahattım. Transfer indirimden önce yeni geldi ve bana kulüp bulmam uygun dedi. 3 hafta önce teknikör ile seçimde durum farklıydı” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

“3 TANE YÜKSEK MAAŞLI SÖZLEŞME REDDETTİM”

Futbol kariyerine devam etmek ve istekli olmak isteyen oyuncu, kulüp seçme konusunda bir hayali yüksek olmak üzere dile getirilecek ve, “En küçük hedefim hedefi, yeni kulüp bulma konusunda endişeli değilim. Düşünmekten vazgeçebilecek bir araçtan bahsedeceğim.

Şehirli futbolcunun görünümünde olan Dinamo Moskova ve AEK ortaya çıkışıdır.

.

Leave a Comment