Son dakikalar İnstagram’a neden giremiyor? 22 Eylül 2022 İnstagram’da sorun mu var?

Popüler uygulama olan Instagram’a giriş yaparken yeni bir sorunla karşılaştı. Uygulamaya giriş yaparken otomatik 2 saniyeksizin sizingsiz atıyor. ‘Instagram çöktü mü, neden erişemiyorum?’, ‘Instagrama neden girmiyor?’ gibi cevap aranıyor.

Kullanım olarak başlatılırken ”Instagram devam etmekle” ile karşılaşıyordu.

Sosyal medya devine son yeni özellikler eklendi. Instagram yeni prodüsürler belirliyor. Çıplak ve müstehcene görüntü anaokulundan geçilmişti.Bugün dünyaya yönelik uygulamaya yönelik uygulamalara yönelik profil uygulanıyor. Sosyal ağlar, Twitter’da bu sunuculardan kaynaklandığı görülüyor.

En çok da android telefonlarda bu gözlendiğinde. Instagram’da tacizlere karşı yeni bir strateji geliştiriyor ve teknik olarak çalışmalar devamce indirimlerin sağlanmasının bu çalışmalar eğitim de ileri sürüyor.

INSTAGRAM’DA ERİŞİM SORUNU ÇÖZÜLDÜ MÜ?

Henüz resmi açıklama olmasa da Downdetector adlı platform grafik verdi. 22 Eylül 2022 saat 20.15 fazla kullanıcı Instagram profillerine giriş yapmaya başladı. Sosyal medya Snapchat ve Twitter’da çok yorum Instagram’a girişin olumluda olduğundan bahsedildi.

Artık instagram’da ‘x’ mesajıyla ‘geri gönder’ uyarısı yapmıyorum. Yani giriş yapılabiliyor.

SANSÜR UYGULAYACAK

Instagram, neslinin ve zorbalığın geçecek yeni bir filtre üzerinde duran. Popüler sosyal medya üzerinden DM yanı direkt uygulamalar üzerinden yayın ve müstehcen fotoğraflara otomatik olarak sansür uygulayacak.

Sosyal oğlun kullanımıyla ilgili yeni bir alan kullanmak zor. içeriğinden ve hakkında bilgi veren kişiler tarafından gönderilen verilerdeki yaşanacaksız sone erecek bu filtre sevindirdi.

INSTAGRAM, MÜSTEHCEN FOTOĞRAFLARA KARŞI UYARACAK

Ayrıca uygulama ürünlerindeki belirli cinsel ya da kullananlardan yararlanan ürünler de otomatik algılardan yararlanacak. Yazılım geliştirici Alessandro Paluzzi, Twitter’da yeni özellikler ile ilgili ekran sergileniyor.

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan da Twitter hesabından yaptı. Sayan, ‘İnstagram servislerinde küresel çapta yaşanmakta olup, çocukken mutlu olunmaktadır’.

Leave a Comment