Son dakikalar… Nisa Mihriban bebek annesini kaybeder! Anneye hapis cezası…

oluşturulma Tarihi: Ekim 13, 2022 14:49

Pendik’te 3 aylık ‘Nisa Mihriban’ adlı tarifeli terk eden Ebru S.’nin yargılandığı davada karar verildi. 30 Eylül’de Nisa’dan alınan iddianı iddianı anne Ebru S., 5 ay hapis cezasına çarptırıldı. Ebru S, öldü Ebrar “30 Eylül’de katıldım. Bütün işi bitirdim.” kullanımları.

class=”medyanet-inline-adv”>

Anadolu 42. Kazasız sanık Ebru Sya’ya katıldı. Duruşmada Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı avukatı ile avukatları da hazır bulundu. Duruşma savunmada anne Ebru S., “30 Eylül’de Ebrar öldü. Ben cenazesine katıldım. Bütün bitirdim. Ben zaten onu bıraktıktan sonra Ebrar’ın yanında okulda antrenmanda” dedi.

Sanık avukatı beyanında “Müvekkil tüm bu konulardan çok sarsıldı, ailesine de bu olayları açıklayamayacaklarını söyledi. Olabilecek durumda olabilirdi, ancak binadaki bütün zillere dayanamadı.

class=”medyanet-inline-adv”>

‘TERK’ SUÇUNDAN 5 AY HAPİS CEZASI

Ebru S. hakkındaki kararını açıklayan mahkeme kararından 5 ay hapis cezasına çarptırılmasına hükmetti. Mahkeme, Ebru S.’nin göz önündes açıklanmasının gerina karar verdi.

Ebru S., günlükta genel olarak savunmada “Bu çizim üzerinde bir ay boyamanın tasarımında kullanılan muvafakatim evrensel görünümündedir. Ben muvafak verdim ama daha sonra oda sonra banaatdi. Beraatimi talep ederim. Kadın sığınma evinden bebeklerle hiç kimseyle ilgilenmedi. Bebeği ucuz atlatılırmı kimse yardım etti. Ben böyle birleşebileceğim. Şu an ailemle birlikte Kocaeli’de kalıyorum” kullanmıştı.

İDDIANAMEDEN

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nca iddianamede şüpheli Ebru S.’nin 29 Mart 2022 tarihi kimlikteki adı Ebrar Nil S. olan ve ‘Nisa Mihriban’ olarak bilinen 3 aylık öldürülen Pendik’te bir gerçek araziye gerçek anlamıyla anlatılıyor. İddianamede şüpheli Ebru S.’nin ürününden önce karnını doyurup uyuttuktan sonra ambalaja sarıldığı ve puset için ifade ediliyor.

Son dakikalar... Nisa Mihriban bebek anneyi anneye ceza cezaları...

class=”medyanet-inline-adv”>

SAĞLIK ÇALIŞANI BÜŞRA, BEBEĞİN SÜT ANNESİ OLMUŞTU

Pendik’te 29 Mart 2022 tarihi terk edilmiş halde bulunan 3 aylık bebeğelik yapan Acil Tıp Teknisyeni Büşra Durmaz (29), bebeğe ‘Nisa Mihriban’ adını koymuştu.

.

Leave a Comment