Soner Yalçın CHP’yi Tarkan konseri ile vurdu hain oldu!

Tarkan’ın çok ses getiren İzmir konseri ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı’nın yaptığı şey gündemdeki’nın içinde soner Tuner Yal’ın itiraze eleştiri yine çok sert karşılık buldu. İnternethaber Grubu Kurulu Başkanı Hadi Özışık’ın incelemesi incelemesi kendi mahallesi hakkında ayrıntılı olarak verilen adların adlarında yönetim dikkat dikkat çekti.

abone ol

Sözcü gazetesi yazarı ve Oda TV’nin sahibi Soner Yalçın muhalefete Tarkan konseri göndermede bulundu.

Köşe yazısında Yalçın; ““Bizim Mahalle”nin gündeminde Tarkan konseri varken, Erdoğan 250 bin konut, 100 bin arsa, 10 bin dükkan satış projesini açıkladı. kullanımıca CHP’liler tarafından ilan edildi.

Tarkan göndermeli yazılar hain ilan edildi

Tunç Soyer’in “100 yıl önceydi bu toprakları geliştiriciler gaflet, hatta hıyanet içindeydi. Gençleri, kadınları, çocukları, geleceği düşünülenler. Sadece saraylarındaki saltanatı korumak için bir milleti ateşe atlar. İnsanlık onurumuzu, tutkumuzu ve hakkımızı ayaklar. Almışlar ve teslim oldular” eleştirien İnternethaber Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özışık, YouTube kanalı Perde Arkası’nda Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı ”Konut Projesi’ni, Son Yalçın’ın resmi olarak ilan edilmesi yorumladı.

HADİ ÖZIŞIK’IN KANALINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

.

Leave a Comment