Sosyal medya fenomeni büyümek istedi! “Seks oyuncaklarını kullanmak acı vericiydi”

Yetişkinlere özel olarak iskelet ve aylık abonelik sistemiyle ilerleyen OnlyFans’ta seksi fotoğraf ve videolarını satan Fenella Fox, cinsel birliktelik sırasında kanaması olduğunu fark ettikten sonra görevlinin gitmesine karar verdi. İlk smear testi yaptıran Fox, HPV virüsünü taşıdığını bildirdi.

“KANAMAM OLDUĞUNU FARK ETTİM”

1

Cinsel birliktelik sırasında kanaması olduğunu fark ettiren dile getiren Fox, “Seks oyunlarımı çalıştırmada kanamam olduğunu fark etmiştim ve şiddetli ağrım olacak. Bu verileri HPV testi olduğunu öğrenince çalıştırdım. Biyopsi yapıldı. Kanser önceliğine sahip olduğu ancak kanser olmadığı ortaya çıktı. Korkutucu ve stresli bir deneyimdi. Geceyi yüksek tansiyonla hayalet gibi görünerek algılama. İyileşme sürecini umduğumdan daha uzun oldu ama şimdi ameliyattan neredeyse dört hafta sonrayım ve sonunda yeniden kendim gibi olacak.” diye konuştu.

2

HPV rahim ağzı ve vulva, vajina, penis veya anüs kanseri dahil olmak üzere diğer kanserlere neden olabilecek ciddi bir virüs olarak bilinir. Riskleri öğrendikten sonra HPV virüsü için tasarruf elde etmeyi yürütebilen Fox, “Keşke daha önce bilseydim. HPV ve rahim ağzı ağzı hakkında bildiklerim çok şey ortaya çıktı. İhtiyacım olmaması için smear testi yaptırmayı erteledim ve daha fazla ertelersem bu hayati tehlikeyi azaltmaktı” dedi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Erkek 1,5 metre, sevgilisi 2 metre!  Cinsel hayatları merak edildiErkek 1,5 metre, sevgilisi 2 metre! Cinsel hayatları merak edildi
Aşık olduğu öğrenciyle evlenmek için cinsiyetini belirlemek!Aşık olduğu öğrenciyle evlenmek için cinsiyetini belirlemek!
Eyfel Kulesi'nin önündeki taksiyi park edip yetişkin filmi çektilerEyfel Kulesi’nin önündeki taksiyi park edip yetişkin filmi çektiler

.

Leave a Comment