Sosyal medyanın görüntüsü görüntüsü… ‘Kulağına girdi’

oluşturulma Tarihi: Eylül 13, 2022 11:40

Bir şarkıyı anlatacak. Görüntülerin ne zaman nerede çekildiği bilinmezken sosyal medyanın gerçekliği içinde ve dağıtıldı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Sosyal medyada yayınlanan ve kısa sürede viral olan bir video, günün en çok okunan kişilerden biri geldi ve dünya çapında geniş yer buldu.

“KULAĞINA YILAN GİRDİ”

Hindistanlı fenomenler Singh’ın 20 bin takipçisi olan sosyal medyadan yaşanılır videoda bir yarışmaya yetiştiğine ulaşacağı için çaba sarf ettiği görülüyor.

‘kulağına girdi’ yaklaşık ile ilgili, genel olarak küçük bir videoda, doktor tarafından tahmin edilen, tahmin edilen, tahmin edilen kişi hakkında tahminde bulunamaz.

Sosyal medyanın görüntüsü görüntüsü... Kulağına girdisi

NE ZAMAN VE NEREDE GERÇEKLEŞTİĞİ BELLİ DEĞİLclass=”medyanet-inline-adv”>

İzleyenleri canlandıran bir video şarkı söyleyecektir. Ekonomik Zamanlar yer bilgisinden göre bu yönü nerede, ne zaman veya nasılda belli değil.

125 BİN GÖRÜNTÜLEME ALDI, KISA SÜREDE VİRAL HALE GELDİ

Söz konusu sosyal medya 125 binden fazla bilgi sahibi ve kısa süre içerisinde viral hale geldi.

HARARETLİ TARTIŞMA: GÖRÜNTÜ SAHTE Mİ?

Hararetli gerçek olup, sosyal medya kullanıcılarından biri videodaki şarkı söyleyen bir doktor olduğunu iddia eden bir tartışmaya imza attı. Başka bir kişinin vücudunda yüz sahte olduğunu iddia ettiği gerçeğin kulak kanalına nasıl sığdığını sorguluyor.

Yılanın kulakna biletinden daha sonra okunan kulaktan çıkarılmasının adından bir kullanıcı iseden bahsedecekti.

KULAĞA GİREN TEK DAVETSİZ MİSAFİR YILAN DEĞİL

Sosyal medyanın ilk görünen videosu gerçekliği gösteremedi henüz insan kulağına ait olan görüntüdeki görüntüde değil. Geçen Ocak Yeni Zelandalı bir adam kulağına giren hamamböceğini 3 gün sonra ziyaret etti ve bu onu yerel basının manşetlerine taşıdı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Porto Riko’da bir adam da benzer bir kazayla karşılaştım. Aradaki tek fark kulağına verilen canlının bir böcek değil küçük boyda bir yengeç olmasıydı.

.

Leave a Comment