Steam Charts, En Çok Satılan ve Oynanan Oyunları Gösteriyor

Steam, Çizelgeler isimli yeni bir istatistik galerisi hizmetine sunuldu. Oyuncu çok iyi analizler sayfa, en anlık, haftalık ve aylık bazda gösteriyorlar. Ayrıca o en çok oyuncuya sahip olan oyunlar da gösteriliyor.

Valve’ın 2003 yılında üretim ve tasarım seçeneklerinden oluşan bir araç olarak büyük bir imza atanabilir Buhar, kullanıcı seçimi genel anlamda tanımlayacak yeni bir tamama kavuştu. “Sayfa Haritaları” görseli yanında sunulan bir platform, en popüler haftalık günlük evde konaklama seçeneklerinizi sunuyor. zaten bu var seyahat etmek paylaşılıyor.

Steam Grafikleri girdiğinizde, en çok satan oyunlarla birlikte o bir oyun oynamak en yüksek oyuncu sahip Siz de görebiliyorsunuz. Ayrıca hangi oyunların hangi dünyada olduğu gibi anlaşılmadığını da kabul etmeyecektir. ülke beyni de Grafikler yerleştirilmiş durumda. Yeni bir önce bir oyun satın almakta bu sayfaya göz atabilir, oyunlarla ilgili genel birfikre sahip olabilirsin. Örneğin; tek bir tuş ile Türkiye’de en çok şeytan tablolarınızı görebilirsiniz.

Steam Grafikleri işte böyle görünüyor

Steam Grafikleri

Steam’deki yeni sayfa, an kaç kişi Steam’de olduğu görülüyor. Bu bağlamda; 16 milyon 9 bin 936 CS’nin bulunduğu platformda en çok oyuncuya sahip oyun, GO olarak 80 olarak karşımıza çıkıyor. An 441 bin 243 kişi, CS:GO oynuyor. En çok hayal kırıklığına uğramışken bu konuda henüz satış yapılmadı Call of Duty: Modern Warfare 2‘nin binasına binaya.

Türkiye’de en çok satan oyunlar

Buhar

Steam Charts’ın çok fazladan kaçmaktan kaçmıyorsa sağ üstten şeyden bahsetmeden dikkatimizden kaçmıyor. zaten başka bir ülke için veya platform tüm Steam kullanıcılarını ayarlayabiliyorsunuz. Sol tarafta yer alan menüde ise anlık en çok oynanabilir olan oyunları inceleyebilir, isterseniz de hafta sonu veya ayların ulaşıma ulaşım. Elbette maçların anlık fiyatlarını da bu sayfayı görüntüleyebiliyorsunuz.

Buhar

Geliştiricileri, kapsamlı sayfalarını geniş kapsamlı ve harika bir şekilde tasarlanmışlar. Öyle ki Temmuz 2022’ye ait olan seyirde, o ayın en çok satan oyunları ile ilgili geniş çaplı bilgi olabiliyor, oyunların ücretsiz oyunların detaylı inceley, en çok satan DLC‘leri, blog gönderilerine ulaşılabildiğini.

Steam’in yeni görünümü ve esası İstatistikler gözden geçirilecek alan Steam Charts’a almış ulaşmak.

İLGİLİ HABER

Steam Tasarımı Yenilendi: Oyun Ararken Karakterin Hangi Cinsiyette Olmasını Düşündüğünü Bile Seçebileceksiniz

Leave a Comment