Steam Türkiye’de En Çok Satılan Oyunlar

Steam’in sunduğu yeni oyunlar ‘Sürüş’ sayfası, en çok satann ülkeleri uygulamayla kabul edilebilirliğini sağlayabilecek. Peki bu özellikler; hafta sonu Türkiye’de en çok satan oyunlar da belli oldu.

Bir süre önce ulaşımımız bir planımızda, dünyanın en modern oyun platformu Buhar‘in “Grafikler” adı verilen yeni bir özelliğinden bahsetmiştik. Bu özellikler dünya çapında en çok satılan oyunlarda öneride bulunur, yüksek okul sınıflarında da filtreler uygulanabiliyordu.

Şimdi taşınma, Steam’in Türkiye’deki kullanıcı oğul bir en çok hangi oyunları kütüphanelerine katacaklarına bakacağız. Dilersenizı uzatmayalım ve daha fazla Ekim ekimi arasında Türkiye’deki laf daha-4 en çok satın almak Oyunlara şimdiden.

Türkiye’de en çok satılan oyunlar (27 Eylül – 4 Ekim)

23 699,99 TL
Hız Isı İhtiyacı 499,99 TL
Counter-Strike: Global Offensive Oynaması Ücretsiz
kayıp gemi Oynaması Ücretsiz
Kena: Ruhlar Köprüsü 61,00 TL
Apex Efsaneleri Oynaması Ücretsiz
Naraka: Bıçak Noktası 129,99 TL
Canavar Avcısı Yükselişi 279,00 TL
Assassin’s Creed Odyssey 269,00 TL
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 89,00 TL

(Ücretsiz oyunlar, yeni oyuncular tarafından kütüphaneye eklenenklerinde ‘satın alındı’ olarak istatistiklere işleniyor)

23

Electronic Arts’ın ikonik futbol oyunu FIFA’nın en yeni sürümü 23, kısa bir süre önce sevk edildi. Steam’in hayata geçmesini sağlayacak, bu süreçte bir gelecekten satın alınacak olan bir süreçten çıkacağız. 699,99 TL Satın alınabilen FIFA 23, birkaç hafta daha zirvenin bir kıyafeti.

Oyunun Steam sayfasına almış ulaşmak.

Hız Isı İhtiyacı

Need for Speed ​​serisindeki en yeni oyunlar arasında yer alan Sıcaklık, en çok da bağışlama olanağının olmaması ile dikkatleri çekmeyi başarmıştı. Normal fiyatı 499,99 TL Need for Speed ​​Heat’e bir indirim yapan Electronic Arts, oyun haftanın en çok satanları yerleştirmiş durumda. Need for Speed ​​Heat’e indirimli olarak 25 TL’den sahip.

Oyunun Steam sayfasına almış ulaşmak.

Counter-Strike: Global Offensive

Valve’ın 2012 yılında işletmek Counter-Strike: Global Offensivedünyanın en çok oynanan oyunları arasında yer alıyor. FPS haftası önemli olan olanlardan olan ücretsiz hale getirildikten sonra da ilgi çekmeye devam ediyor

Oyunun Steam sayfasına almış ulaşmak.

kayıp gemi

MMORPG en yeni üyeleri arasında yer alan kayıp gemi‘ı beğeniyorsa ücretsiz olması geliyor. 2.5D bakıma Sahip olan oyunculara sahip olan oyunculara çekmeyi başaran Ark, hafta sonu Türkiye’deki en popüler oyunlar arasında yer almayı seversiniz.

Oyunun Steam sayfasına almış ulaşmak.

Kena: Ruhlar Köprüsü

Birkaç hafta önce sevk edilen Kena: Ruhlar Köprüsü, hikaye tabanlı oyunculu aksiyon-macera oyunu olarak çıkış. Arızalı bir grafik görüntüleri olan oyun, yüksek grafiklerine sahip olanlar 66 TL gibi bir fiyata bir fiyat etiketine sahip.

Oyunun Steam sayfasına almış ulaşmak.

Apex Efsaneleri

Electronic Arts’ın 2019 yılında çalışmak ücretsiz hayatta kalma oyunuarasında ennın yıllarından geçirilecek olan satın alınacaklar.

Oyunun Steam sayfasına almış ulaşmak.

Naraka: Bıçak Noktası

Yakın tutkunlarının favorilerinden olanlardan biri Naraka: Bıçak Noktası, sahip olduğu uzakla da dikkat dikkat. Normal fiyat 129,99 TL olan oyun, devam eden indirim 64,99 TL’ye satın alınabiliyor.

Oyunun Steam sayfasına almış ulaşmak.

Canavar Avcısı Yükselişi

CAPCOM tarafından yönlendirilen Canavar Avcısı Yükselişi, farklı bir oyunların tercihi gibi görünebilir. Zira can tesisatı inşa edebileceğiniz bu fantastik bir hazırlık ve avcılık yapmaya başlamaya başlıyorsunuz. Oyuna 279 TL Okuyucu sahibi.

Oyunun Steam sayfasına almış ulaşmak.

Assassin’s Creed Odyssey

https://www.youtube.com/watch?v=s_SJZSATLBA

Video oyunlarından önemli olanlardan Ubisoft’un bugünlere sağlayan oyunlardan bir tanesi Assassin’s Creed‘di. Bu dört bir yanında bulunan oyuncularya gelen serinin adlı oyunu Türkiye’de haftanın en çok dokuzuncu yapımı oldu. Normal fiyat 269 TL olan oyuna 80 indirim hali hazırda.

Oyunun Steam sayfasına almış ulaşmak.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Bir başka Ubisoft oyunu olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege de haftanın en çok satanları arasında yer alıyorlar. Farklı özellikleri olan “operatör”leri kullanarak, 89 TL maaş satın alınabiliyor.

Oyunun Steam sayfasına almış ulaşmak.

Leave a Comment