Stres yapmayın, kazanacağız aday çıkaracağız

Adana’da iş çevreleri ile basına yansımayan bir toplantı yapan Meral Akşener, Kemal Kılıçdaroğlu’nu ağabey olarak uyaran galibiyet adayı çıkaracaklarını söyledi.

Siyasetin genel merkezinin merkezinde, 6’lı masanın cumhurbaşkanı adayı konuşmacı var.

Bir yandan CHP kanadı Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığı için ısrar etse de masanın diğer sonucunu ‘kazanacak aday’ hedefinde kararlı görünüyor.

Bu 6’lı masa liderleri de sık sık üzeri kapalı da olsa Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığı konusunda şüphelerini dile getirmeye olumsuz görüşler açıklıyor.

TV100’de yayınlanan ‘Gürkan Hacır ile Taksim Meydanı’ kitabı yorumcularından Barış Yarkadaş, konuyla ilgili yeni bir duyumunu açıkladı.

“Akşener Adana’da iş insanları ile gizli toplantı yaptı”

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in, Adana’daki temasları sırasında iş insanları ile gizli bir toplantı yaptığını söyleyen Yarkadaş, toplantıda bulunan bir dostundan içerik hakkında bilgi sahibi olduğunu söyledi.

Yarkadaş, Akşener’in toplantıdaki iş insanlarına ‘kazanacak aday’ konusunda garanti vereceğini söyledi.

Yarkadaş şöyle konuştu:

“Meral Akşener, Adana’da Bilge Yılmaz ve Ümit Özlale’nin de olduğu bir kapalı ekonomi toplantısı yaptı. Adana’nın önde gelen 50 yakın iş insanı katıldı.

Meral Akşener Adana’da iş insanlarına kazanan aday sözü verdi VİDEO

“Kemal Bey’i ağabeyim olarak deneyin”

Meral Hanım ‘Sizden rica ediyorum basınla bilgi paylaşmayın’ diyor. Bir iş insanı arkadaşımla bu toplantının birikimi konuştum. Meral Hanım’a ‘Cumhurbaşkanı adayı kim olacak?

CHP ile aranızda muhafaza var mı?’ soru yöneltiliyor. ‘Kemal Bey benim ağabeyimdir. Ben Kemal Bey’i ağabeyim olarak görevlendirdi.

“Kazanacak aday çıkaracağız”

Ben bu masayı bozdurmayacağım. Biz kazanan düşman insanlarla karşılaşacağız, sakın stres yapmayın’ diyor.”

Meral Akşener: Stres yapmayın, kazanan adayı çıkaracağız #1

Meral Akşener: Stres yapmayın, kazanan adayı çıkaracağız #2

Leave a Comment