Survivor Aycan Yanaç’ın göbek dekolteli pozu büyüledi! “Bir kanatların eksik”

2022 yılında yayınlanan Survivor’dan ismiyle tanınan ünlü futbolcu Aycan Yanaç, önceki gün siyah elbiseyle çekim yapıldığıyla çokça konuşulmuştu. Sosyal aktifliği devam ettiren ve 1 adet fazla takipçiliği olan Yanaç’tan bir kez daha geldi.

SURVİVOR AYCAN YANAÇ’IN GÖBEK DEKOLTELİ PAYLAŞIMINA YORUM YAĞDI!

2020 Survivor’a dahil olan isim, 2022 yılında düzenlemesinde Survivor All Star’a katılmıştı. Yarışmaya damgasını vuran ünlü sporcular, bu gündemden hiç ziyarete gitmedi.

zxdcfgsdfg

Rahatsızlık son 2 2022 günden kendi istekleriyle isim, şimdilerde sosyal aktifliğini sürdürüyor.

dfghndfgrfg

Son büyülerin merkezindeki yanaşma ve estetik uygulamalarla konuşulan kişilerdir.

aycan1111

“BİR KANATLARIN EKSİK”

Ünlü isminin “Sezonu kapattım” notuyla fotoğrafına takipçilerinden yorum yağdı. Bazı takipçiler ise Yanaç’a “Bir kanatların eksik”, “Maşallah” gibi yorumlarda bulundu.

aycan222

İşte Aycan Yanaç’ın çok konuşulan fotoğrafları…

aycandekol

sdfgsdfgdfgdfg

sdfgdfghdfg

13677285-728xotomatik

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Eser Yenenler'in eşi evlilik protokolü anını ilk kez tekrarlandı! "10 dakika sonra..."Eser Yenenler’in eşi evlilik protokolü anını ilk kez tekrarlandı! “10 dakika sonra…”
Kadın olmak için servet harcamıştı!  İçli Çamaşırhane poz olay olduKadın olmak için servet harcamıştı! İçli Çamaşırhane poz olay oldu
Seren Serengil'den Hadise'ye sert eleştiri: "Hiçbir koca, karısının başkasıyla yapışık bedende dans etmeyi kabul etmez"Seren Sergil’den Hadise’ye sert eleştiri: “Hiçbir koca, karısının başkasıyla yapışık bedende dans etmeyi kabul etmez”

.

Leave a Comment