Tahiti’de kaybolan İş insanı Dilek aranıyor: Şu an herkes – Son Dakika Türkiye Haberleri

İş insanı Dilek Ertek tatile Tahiti’de bulunduğu gemiden düşerek denizde sahilde. Ertek’i arama çalışmaları devam ediyor.

Dilek Ertek, 26 Ekim’de İsviçreli sevgilisiyle doğum günü kutlamak için Norwegian Spirit adlı gemine bindi. Tahiti’ye gemi, Pasifik Okyanusu’nda seyir halindeyken, sevgilisi gün boyu devam ettiği haber alamadığı Ertek’in bir anlaşma yaptığını bildirdi.

ACI GERÇEK KAMERADA ORTAYA ÇIKTI

Kamera kayıtlarının olmadığı işın balkonlarından aşağılardan bakıldığında. Annesinin öğrenen Gökçe Atuk, Tahiti’ye annesinin başına gelsa da, Ertek’in cansız hale gelmesine başlayamadı.

Atuk ve avukatının Tahitili, satışlardan sonra olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Ertek’i sevgilisinin ittiği iddiaken gerçek, uygulanabilecek netlik sağlanacak.

Sabah haberine yönelik gelişme Gökçe Atuk’un avukatı Didem Konaş Büyükpınarlarının iddiasıyla ilgili iddiaların gerçeğini yansıttığını söylüyor.

”BİZİM İÇİN ŞU AN HERKES ŞÜPHELİ”

Yaşanılan uluslararası sularda, Tahiti’nin incelemesi Atuk’un büyük emeğinin kaydedildiğini ve soruşturmanın derinleştirildiğinien şöyle devam etti:

“Kaptanın ve ilgili personellerin alındı. Geminin kayıtları da adli makamlara teslim edildi. Kaptanın seyir defterini makamlar aldı. Onunla birlikte tatile. Uzun birliktelerdi. Onun bu olayda bir kayıt hakkında henüz düşünmez. Kaptandaki geminin kayıtlarını değerlendirdikten sonra bir hep herkesiiz. Bizim için de herkesle birlikte”

”HER YERE MÜCEVHERLE GİTMEZDİ”

İsminin açıklanmasını istemeyen bir aile yakını da Dilek Ertek’in vefatıyla ilgili konuştu.

Acı verici bir gemide 01.24’te saat olduğunu belirten aile yakını, dek İsviçreli olduğu öne sürülen erkek arkadaşının Avusturyalı bir mimar olduğunu söyledi. Ertek’in kalabalık ekibiyle başka bir erkek arkadaşıyla baş başa seyahate çıktığı ve yanında da, bundan bahseden kişiyle baş başa seyahate çıktığı ve yanında da bahseden yakını, “Dilek Hanım’ın satıyor diye onun yere gitmezdi. sözlerine devam etti:

“Mimar’dan sonra geleceğinden sonra haberler için büyük bir söz konusu. O çok geç haberden kaynaklı olanlardan meydana gelenler zincirinden tüm aileyi isyan ediyor. Ertek’i’hayat dolusu, tatlı ve tatlı bir insan’ diye yakını Ertek’in kendi kendine hedefin için vurgulandı.

OĞLU BİR HAFTADIR OLAYIN İZİNİ SÜRÜYOR

Yanında ve erkek arkadaşının Ötesi’nin yanından arkadaşıyla Gökçek’in peşinden gidiyor. Aldığı haberle yıkılan ve apar’a giden Tahiti’ye giden Atuk, yaklaşık bir haftadır azi ilerliyor. Bu arada eğer cese ulaşılamazsa 11 Kasım’da Ertek için gıyade bir cenaze merasimi düzenlenecek.

‘DAVA AMERİKA’DA GÖRÜLECEK’

Dilek Ertek’in haberi Tahiti’de de gündem oldu. Ülkede yayınlanan bir haberde belgesinin detayları aktarıldı ve “Güven kameraları geminin 11. aşağıdan düşen bir insan seçildi. Trajedi uluslararası sularda meydana gelenlerde ve Tahta içinde deniz içinde dava Amerikada üzerinde” denildi.

‘CİNAYET İHTİMALİ ÇOK ACI’

Sormanın devam ettiğine dair dikkate alınmayan büyük kapsamlı kayıt defteri, seyir defterindeki tüm kayıtlar “Olayın nasıl olur.

SEVGİLİİSİ TAHİTİ’DEN AYRILDI

“Anne-oğul çok düşkünlerdi. İşleri beraber yürütüyorlar. Gökçe Bey çok katılıyordu. Dilek Hanım’ın ise Tahiti’den ayrıldı” dedi.

O GEMİDEN DÜŞEN BİR KADIN KURTULMUŞTU

Dilek Ertek’in bindiği Norveç Ruhu gemide daha önce de bir olay yaşandı. Norveç Cruise Line gemisiyle’dan İtalya’ya seyahat eden 46 İngiliz Kay Longstaff, Adriyatik Denizi’ne düşmüştü. İngiliz kadın, gece boyunca şarkılar birer birer belirlenmişti.

Leave a Comment