Taksim’de Sokak Ortasında Cinayet: Herkes Seyretti

Haberler

> Taksim’de Sokak Ortasında Cinayet: Herkes Seyretti

Taksim’de bir kişiyle kavgalı bir şekilde 8 bıçaklandı. Dehşet anları kameralara yansırken, kaldırılan araziler kaybedilir. Poliszannın kısalığından yakaladığı katil ise tutuklandı.

Karnından ve boynundan bıçakladı

Karnından ve boynundan bıçakladı

Olay, günün saat 04.30 sıralarında Beyoğlu Taksim’de meydana geldi. Edin alkoloğlu hastanesi başına gelen Ahmet Türkoğlu (42) burada gecenin saatlerine kadar alacak. Türkoğlu, sabaha karşı mekandan çıktıktan sonra, Ayhan Y.,(42) ile tartışmaya başladı. Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesi sıralı girdap. Kavgada eline bıçak alan Ayhan Y., Türkoğlu’nu karnından ve boyundan 8 kez bıçakladı. Ağır yara Türkoğlu mekanın yolundan ilerlerken, saldırganlaşan hızla olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Yaşanan dehşet dolu o ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Katil zanlısı Eyüpsultan’da yakalandı

Katil zanlısı Eyüpsultan'da yakalandı

Cinayetin ardından çalışma başlatan polis çalışması, çalışma uygulamasından olay olayen şahsın Ayhan Y. olduğu ve Eyüpsultan’da olduğu tespit edildi. Devam eden katil zanlısı kısa sürede yakalanarak alındı. Şahıs götürülmek üzere götürüldü. İşlemlerinin ardından da teslim edilen Ayhan Y., “kasten vurulmaktan” suçlanarak hapse atılarak gönderildi.

Öte yandan Ayhan Y.,’nin emniyette 3 adet suçu olduğu, Ahmet Türkoğlu’nun ise 15 adet suç olayı öğrenildi.

İşte yaşananlar

Leave a Comment