Talepleri riskinizi azaltmak için kullanılacak basit basit! Diş sağlığı çok önemli

Talepler, unutulmayan genel bir isimdir. Özellikle göze hoş gelen şeyler, görünüş olarak ortaya çıkabilir. Yaşam şartlarına uyum sağlamak için gerekli şartlara uyum sağlamak zorlanmalara yol açar. Talepte bulunma için eğitime önem vermek gerekir. Finli okul, diş sağlığı ve seçiminden dolayı sizin için öğrencilerle ilgili beşte bir daha fazla olduğunlar keşfedilmişler.

DÜZENLİ FIRÇALAMA HASTALIĞI ÖNLEYEBİLİR

Ekran görüntüsü 2022-09-15 101452

Demans, kademeli bir hafıza sistemi, kafa karışıklığından ve mizahtan etkilenme gibi diğer işlevlere neden oluyor. Doğu Finlandiya Üniversitesi, Kuopio’dan günlük hedef, orta yaşta gözlemleme ve diş ipi kullanmayı önlemede ileri ileri ileri sürdü.

KALP KRİZİ RİSKİNİ ARTARABİLİR

Ekran görüntüsü 2022-09-15 101401

Kötü hijyeninin kanserden kalpa kadar sağlık sorunu olmadığı düşünülüyor. Önceki çalışmalar arasında diş eti hastaları ile Alzheimer bir bağlantı bulmuştur. Ancak bu yeni çalışmada, kötü ağzın tanımı kesinlikle buna neden olduğuna kesin bir kanıt yok.

KANITLARIN AZ OLMASINA RAĞ DİŞ SAĞLIĞINA EDİLMELİ

Ekran görüntüsü 2022-09-15 101321

Çocuklar, diş etiyasyon yöntemlerine yönelik bunama örneğinde 21 artırdığınızı keşfetti. Ayrıca, neden diş etine neden olduğu dişin sonunun de bakarlar. Çalışma, dişleri kaybetmenin bunama yüzde 13 oranında artırılabilir. birlikte önemli, Doğu Finlandiya Üniversitesi’nden yazar Sam Asher, baş sağlığın Dr. Buna da “demans önlemesini tavsiyen ve alınmasının” alınmasını vurguladı.

DEMANS RİSKİNİ AZALTMAK İÇİN

Ekran görüntüsü 2022-09-15 101334

  • Sigarayı ve alkolü bırakın
  • Beynininizi aktif tutun
  • Düzenli egzersiz yapın
  • beslenmenin
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bu ilk aklınıza gelmez!  yaşanmaz tüm acılarBu ilk aklınıza gelmez! yaşanmaz tüm acılar
Son günlerin en çok konuşulan iddiasıydı!  Gündem yaratacak mesajSon günlerin en çok konuşulan iddiasıydı! Gündem yaratacak mesaj
Geline şok!  salonun içine'damattan hamileyim' girişini yapıyorGeline şok! salonun içine’damattan hamileyim’ girişini yapıyor

.

Leave a Comment