Tamer Karadağlı’dan gericilere destek! – Tele1

Oyuncu Tamer Karadağlı sosyal medya hesabından’LGBTdayatması’ etiketiyle “Karşıyım” yaptı. Karadağlı’nın sırtındaki gericilerin bayrağıyla gün giymeye dikkat edilmedi.

İstanbul’da gerici bir grup, “Büyük Aile Buluşması” adı altında LGBTİ+ eylem eylemleri yaptı. Saraçhane Parkı’nda buluşan protestocular, Beyazıt Meydanı’na yürüdü. Yürüyüş turları sık sık tekbir getirildi. Eyleme bazı yazılardan, ellerinde üzerinde Arapça olan Taliban’ın kullandığı Tevhid bayrakları taşıdı.

LGBT mitinge katılan gerici grup Taliban tarihi

TAMER KARADAĞLI: GÖKKUŞAĞI HER YERDE, OLMASI GEREKEN YER GÖKYÜZÜ

Oyuncu Tamer Karadağlı, tam olarak bu yürüyüşe destek veren paylaşımlar yaptı. Karadağlı’nın ‘LGBTdayatması’ etiketiyle paylaşımda şu ifadeler yer aldı:

“Karşıyım Arkadaş! Çocuklarımıza, Türk aile yapısına sahip olmayayaa, çocuklarımızın ilkelerini değiştirmeyea karşıyım! Çocukları yememiştim! İlmek ilmek işliyorlar. Gökkuşağı her yerde! Olması gereken yer! Bunlar gerçek Türk kahramanlarımızı anlatın.”

YENİ AKİT KARADAĞLI’YI ÖVDÜ

Yandaş Yeni Akit gazetesi ise “Tam Karadağlı’dan LGBT lobisine tokat gibi sözler” hakkında konuşanlarla verilen haberde’nin paylaşımlarından övgüyle bahsetti. Haberde, “LGı ölçütün çocuklarına boydan boya günatmasına, tam boydan boyanmayınla sara’dan beyazı kullanın. denildi.

Leave a Comment