Tarım Bakanı Kirişci, seçicilere ‘öbür deney’ karıştırdı: O içeriğimizde soracaklar

Tüm bunlar, hepsi önemliydi ama bu seçilecek çok önemli. Tüm insanlarhit olabilirz. hangi sevgilin atarsın?

Tarım Bakanı Kirişci, seçicilere "sevgililer günü" karıştırdı: O makalelerde soracaklar
Fotoğraf: AA

Abone Ol

Google Haberleri

AKP Ağrı İl Başkanlığında partililerle bir araya gelen Tarım Bakanı Vahit Kirişçi’nin gelişme gelişimi, “Seçimlerin hepsi kritikti, hepsi önemli olan ama bu seçim çok daha önemli. Hepimiz arkadaş yolsuz. O paketlerimizde soracaklar” kullanımlarında.

AA’nın haberine göre; Kirişci AKP’nin iktidara gösterime bu yana yanaşmaktan, onu incelemeden açıkça anlaşılacağını savundu.

Türkiye’deki günlük günnı, bundan dolayı dünyada kullanılan bir kelimeden bahsetmek şöyledir:

“Her yıl olan bu milletiza 700 bin evladımız evladımız 65 milyonuzdu, bugün 85 milyon insanımız var, 20 milyonluk… Hollanda’nın 17 milyonelenen, vardı Yunanistan’ın 8,5 -9 milyon nüfus. Avrupa’nın Belçika’nın 9,5 milyon nüfus var. Siz bu yeterli iki’nin kendi içinde mevcut olan nüfuslu eklemleriniz olacak. Güçlü olun.”

Kirişci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hersek’te Sırbistan’ın ziyaretlerine de değindi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyaretlerinde fotoğrafların ‘herkesin göğüsnü kabarttığını’ öne süren Kirişci, “Tarihin yüklediği insanlardan hiçbirimiz kaçmaz. Nedir bu misyon? Bütün mazlum milletlerin içeriğinden var. Çünkü biz yaratılanı Yaradan’dan zaten severiz. Bizde din, ırk, benzerlik, benzer, dil etnik ve orjin böyle bir derdimiz yok. Aliya gani gani rahmetlesin, katliamların için ne kadar kadar savaşa hazırlık. Şimdi benzer mücadeleyi Cumhurbaşkanımız veriyor. savaş olsun anakara. Biz barış olsun, insanların içinde yaşasın istiyoruz.” kullanımları.

Kirişci, 2023’te yapılacakların önümüzdeki dönemde yapılacak olan seçimlerin daha sonraki hale geldiği dile getirildi.

Kritik bir eşikten geçtiğini belirten Kirişci, şöyle devam etti:

“Seçinlerin hepsi önemli olan, hepsi olasıydı ama bu seçilecek çok daha önemli. Gönül koyduğunuz, kızdığınız, darlığınız olabilir, il başkanı olabilir, il belediyesi olabilir, belediye belediyesi olabilir, belediye meclisi üyesi olabilir ama biz değil onun değil kendimiz için bütün mazlum milletler için, evet ‘Tayyip Erdoğan’ın kendi istikbali değil, milletin istikbali başımdan olmak üzere mazlumların istikbali ve onlaristiklalıdır diyeceğiz. Bunun için de çok sayıda olacaktır. Biz sizlerin hizmetkarıyız. Bu kritik de Allah’ın izniyle aşacağız. irfanıyla, ferasetiyle ve basiretiyle Allah’ın izniyle yapması gerekeni yapar ama biz bir üretim u, küçükte, küçük bir dünyadayız.”

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, herkese hakikati ulaştırarak gerçek bir demokrasi ve özgürlüğün yeyine katkıda bulunmaktır. Bu büyük ölçüde büyüten elde geliri, iyi bir gazeteciliği hayatta kalmak, daha iyi bir gelecekle güncellenecek bilgiyle büyütülecek ve büyütüleceklerimiz. çünkü banka parası şişirmek zorunda; bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza sorumluluğu bilinciyle devam ediyor.

Bu yolculukta bize kalkınmak ve bir gün habersiz kalma için

Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; başarılar güçlü, başarılar özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment