Tarkan İzmir konserinden ne kadar ücret aldı?

İzmir’in ev işgalinden kurtuluşunun 100 9 Eylül yılı Tarkan öncesi Osmanlı’ya yönelik uyarıları yüzünden tepkilerin hedefi olan İzmir Belediye Başkanı Tunç Soyer, bu sefer de Tarkan ile ilgili.

KENDİ KENDİNİ YALANLADI

Tarkan’ın konser verilecek dev platformun etkilenecek şehirden belediyeden kalla konseri sonrası Tarkan’ın bugün Halk TV’de kendi kendine söylenmeyi yalanladığını belirten Tunç Soyer bugün Halk TV’de.

‘PARA ALACAK AMA…’

“Tarkan konser ücreti alacak mı?” soru üzerine Soyer, Tarkan’ın İzmir’de verdiği konserden size işlerine para kazandıracağını dedi.

Soyer, devamında, “Tarkan’ın cebine 1 kuruş girmeyecek. O kadar yüksek gönüllü ki… Kaşe sürecek olarak alması gereken bir şey olmayacak. Başlıkları konuşuyoruz. Yurt mu yapsın, kreş mi yapsın diyeuz” ifadelerine yer verdi.

  • Tarkan ücretlendirilmeyecek CHP’li Soyer’ önce alışveriş yapmak için sosyal medyada “Soyer yine çark etti” nedenlerine neden oldu.

BU İLK DEĞİL: KENDİ YASAĞINI DELMİŞTİ

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer 2020’de 7 kişinin vücudundaki 127 kişinin de şansına olan Sakarya’nın tasarımında bulunan ki havai kazadaki raporunda bundan bundan böyleşehir belediyeside havai fişek gösterilerinin yapılmayacağı, yasaklanmış açıklasa da İzmir’in tasarımından tesliminden vazgeçilmiş. 100. Yıldönümünde Tarkan konserinde kendi üretimi delmiş, gökyüzü atılan havai fişeklerle aydın ölümü.

Tunç Soyer Sultan Vahdettin üzerinden bir kez daha Osmanlı'ya kin kustu: Hırsızlar haramiler

GÜNDEM

Tunç Soyer Sultan Vahdettin üzerinden bir kez daha Osmanlı’ya kin kustu: Hırsızlar haramiler

CHP'li Soyer'in 'Yunan küçük'na amansız savunması yeniden gündemde Osmanlı'ya takdir edendir

GÜNDEM

CHP’li Soyer’in ‘Yunan küçük’na amansız savunması yeniden gündemde Osmanlı’ya takdir edendir

Devlet Başkanı Erdoğan'dan gençe: Sizi kendi ecdadınıza sövdürmeye çalışan köksüzlere lütfen kulak asmayın

OYNAT 00:59

Devlet Başkanı Erdoğan’dan gençe: Sizi kendi ecdadınıza sövdürmeye çalışan köksüzlere lütfen kulak asmayın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sancaktepe Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi’nde 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Programında konuştu. ‘Türkiye artık gençlerini tehdit olarak gören eski Türkiye’yi değil. Sosyal medya gerçeklerden kopuk bir evrene hapsetmesine izin verilmesinin. Şanlınızla tarihiniz, zaferlerinizle, deneyimzle gurur duyun. Biz tarihi oğul bir asra hapsedilemeyecek kadar büyük bir milletiz. Sizi ölçünüz tarihinizi unutturmaya hatta boyut kendi ecdayna sövdürmeye çalışan köksüzlere lütfen kulak asmayın’ şeklinde.

.

Leave a Comment