Tayfur Bingöl’den Nihat Kahveci’ye cevap

Beşiktaş’ın karşı karşıya geldiği karşılaşmada toplayıcı çocuklarla tartışmayla gündem olan Tayfur Bingöl sosyal medyadan ile karşı karşıya gelmekle Nihat Kahveci’ye cevap verdi.

Galatasaray – Beşiktaş derbisinde toplayıcı çocukla yaşanan deneyimle ilgili bir deneyim Tayfur Bingöl, eski futbolcu Nihat Kahveci’ye cevap verdi.

Süper Lig’in 13. haftasında Galatasaray, Beşiktaş’ı 2-1 donattı. Karşılaşmaya Tayfur Bingöl’ün toplayıcı ile dolu bir damga vurdu.

Tayfur, Nihat Kahveci’ye cevap verdi

Eski Beşiktaşlı futbolcu Nihat Kahveci’u meydana getirme, sert sözlerle eleştiridi. 29 oyuncu oyuncu, Kahveci’ye sosyal medyadan bakıldığında paylaşımla cevap verdi.

Tayfur Bingöl den Nihat Kahveci ye cevap #1

“5 saniyenin Kahveci”

Tayfur Bingöl, Nihat Kahveci’ye bugün sosyal medya hesabından yanıt verdi. Instagram hesabından Tottenham’ın Olympiakos’ 4-2 yendiği maçta, toplayıcı çocuğun topu hızlıu yapılacak, yapılacak hızlı atakla ifadeleri ile paylaşılan Bingöl’ü başlatmak için yapılacak hızlı atakla ifadeleri: “5 saniyenin Kahveci.”

Tayfur Bingöl den Nihat Kahveci ye cevap #2

Nihat Kahveci, Tayfur’u eleştirmişti

Karşılaşma sonunda TRT Spor ekranlarında maçı değerlendiren Nihat Kahveci, Tayfur Bingöl’ü eleştirmişti. Kahveci, şu ifadeleri kullandılar:

“Beni en çok üzen şey Tayfur’un top toplayıcı çocuğu itmesi oldu. O arma itmez o çocuğu. Tayfur Bingöl kusura bakmasın. Beş saniye kaldı sadece. Ne yapacaktın, maçı mı alacaktın? Hem armadan bahset hem de o çocuğu it. Bu mu Türk bayraklı Beşiktaş arının karşılığı?”

Tayfur Bingöl den Nihat Kahveci ye cevap #3

Tayfur Bingöl den Nihat Kahveci ye cevap #4

Leave a Comment