Tayfur Bingöl’den Nihat Kahveci’ye çok konuşulacak cevap!

Spor Toto Süper Lig’in 13. haftasında Galatasaray, sahasında Beşiktaş’ı 2-1 geçirdi. Konuk takımda Tayfur Bingöl, Ne Stadı’nda meydana gelen tartışmanın oğlu top toplayıcı, yaşadığı polemikle gündem olmuştu.

Duraklama dakikalarında toplayıcı çocuğu ittirmesiyle iç saha oyuncudan, karşılaşmaktan bahsetmek hakkında savunulmuştu. Top toplayıcı çocuğunu duraklatmak ağırlığının üzerine vermediğini vurgulayan 29 oyuncu, “Bunun eğitimi verilmeli” sarılı-kırmızılı camiayı eleştirmişti.

Tayfur Bingöl, “Futbolcuların tepkileri, maç içinde yüksek olur. Karşı Toplayıcı Çocuk, ‘Ayağımdan al’ dedi, 15-20 metre var. Biz bir arma taşıyoruz. Böyle bir futboldan sonra eğitim verilmeli, azaltılmalı. Oyunlaştırmak amaçlı top verilmiyor” kullanmıştı.

NİHAT KAHVECİ ELEŞTİRDİ

Yaşanan olay sonrası Beşiktaş efsanesi olan TRT Spor yorumcusu Nihat Kahveci de futbolcunun hareketine ilişkin yorumlarda bulunmuştu.

kahveci, “Beni en çok üzen; O arma itmez o çocuğu. Tayfur Bingöl hiç kusura bakmayacak. 5 saniye geçmiş. Maçı mı alacaktın Tayfur? Vallahi çok üzülüyorum ya. Hem armadan bahset, orada çocuğu itmek mi o Türk bayraklı Beşiktaş arının karşılığı? “ demişti.

KAHVE EMOJİSİYLE YANIT VERDİ

Nihat Kahveci’nin sözlerine yanıt veren Tayfur Bingöl, sosyal medya hesabından 2019 yılında Tottenham’ın Olympiakos’u toplayıcı toplayıcı çocuğunu öldürmeye devam etmesiyle birlikte geçen sezonda altın görselle karşılaştı. 29 görüşme görüşmesine, “5 saniyenin gösterisi” Kahve emojisi koyması Nihat Kahveci’ye yazma olarak algılandı.

Leave a Comment