TC kimlik numaranızı 44 bin TL veren açıklama yayınlandı

Kimlik numarası üzerinden 44.000 TL’YE kadar ihtiyaç kredisi verecek olan bankaların listesi yayınlandı. Bankalar üzerinden yapmış olduğu başvurularda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler kendi kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulamalar sonrasında ihtiyaç kredisi ödemelerini alabilecek ve 36 ay vadeye kadar bu ödemeleri gerçekleştirerek 44 bin TL kredi ödemesi yapabileceklerdir. Kimlik numarası üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda 44.000 TL’ye kadar kredi imkanından yararlanacak ve 36 ay vadeli 3 ay ertelemeli Kredi işlemlerinize hemen yapabileceksiniz. 44.000 TL kredi kullanabileceğiniz bölümler sizler için yayınlandı…

QNB FİNANSBANK KREDİ BAŞVURUSU

Qnb Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi bulunmasında bulunmak isteyenler 44.000’ye kadar kredi okumalarını hızlı bir şekilde yapabilecekler ve onaylanan kredi hesaplarına yatırarak istedikleri zaman kullanabileceklerdir. Tc kimlik numaranızı 50-30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda Finansbank’ın ihtiyacı olan kredisi koşullarında beklentilerinde olacaksınız.

Tc kimlik numaranız üzerinden 50-30 numarasına mesaj atmanız durumunda size verecek olan kredi limitini En yakın Finansbank şubesine giderek kimliğinizle birlikte kullanın veya daha yüksek limitlerde kredi almak istiyorsanız da gelir belgenizi banka şubelerine götürerek işlem yapabilirsiniz.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Akbank üzerinden 44 bin lira kredi almak istiyorsanız başvurusunu gerçekleştirerek Akbank direkt uygulaması üzerinden şubelere gitmeden işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Akbank üzerinden SMS ile kredi işlemlerini yapmak istiyorsanız Kredi yazıp boşluğu bırakıp TC kimlik numaranızı görünür 44 25 numarasına mesaj gönderin.

Leave a Comment