TC Kimlik Numarası Son Rakamına Bakın! 0-2-4-6-8 Olanlara 75.000 TL Ödeme Gerçekleşti

Tc kimlik resmindeki 75000 TL‘ye kadar ödeme alacakları olana, Akbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden yeni bir duyuru paylaşıldı. Akbank ve Yapı Kredi Bankası İnternetten bu tanıtımlarda kullanımda olan gün içinde hizmet verilmektedir. Akbank ve Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek olanlardan, kredi almak isteyen kişilere 3 ay boyunca ümitli ve 24 ay umutlu beklentilerinizi gerçekleştirmeyi resmi olarak açıkladı.

Tckimlik Satışta satın alınmadan 75000 TL’ye kadar krediniz olan bankada aynı gün içinde hizmet vermektedir. 75000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler, banka kredi kullanım şartlarına uygun durumda olması durumunda banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı uygulamasından de başvuru yapılabilir.

Kredi alanı nasıl yapılır?

Yapı Kredi Bankası ve Akbank tarafından ihtiyaç kredisi almak için yapılacak olan kampanyada olan tarihlerden 5 dakika içinde sona erecek yeni bir kredi için kullanılacaktır. Yapı Kredi Bankası tarafından yönlendirilen ve Akbank tarafından ihtiyaç duyulan kredisi üzerinden olan TC’den hakkında bilgiler hakkında incelemeler olan ile kredi sağlanacak. Acil ihtiyaç kredisi isteyenlere, 75000 TL kredi için ayrıca cep telefonları üzerinden SMS atarak olabileceklerdir. En çok ilgi gören alanlardan yararlanarak, kullanabileceğiniz bu kredi kampanyalarına yönelik olan hedef banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olması isteniyor.

Leave a Comment