Terra Classic’te (LUNC) Beklenen Müjde Geldi! İşte Yeni Fiyat Hedefi! › CoinTürk

Okuma Süresi: 3 Dakika

Terra Classic (LUNC), yakım, staking, yeni projeler ve sosyal kampanyalar kazanmayı başardı.

eToro ve Crypto.com’dan Müjde Geldi

Önde gelen kripto borsaları eToro ve Crypto.com, Terra Classic (LUNC) ve USTC için %1,2 vergi/yakım uygulamasını destekleyeceklerini açıkladı. Crypto.com zincir içi yapılar için vergi/yakım hizmetinden yararlanmanı duyururken, destek vereceklerini bildirdi. %1.2’lik vergi/yakım protokolü Terra Classic topluluğu tarafından kabul edildi. Uygulama, 21 Eylül’de 9.475.200 blok ile uygulandı. öğle yemeği Dünyada neredeyse bir seferberlik ilan edecek. eToro 20 Eylül’de web sitesinde bir duyuruda, kripto para borsasının Terra Classic ve USTC için Terra Classic ağındaki %1,2 vergi/yakım onu ​​destekleyeceğini söyledi. eToro’ya göre, uygulama, LUNC’nin tüm fiyatlandırmasıyla işletme kolaylığı sağlar. eTo, platformda kripto para satın almak veya satarken geçerli olan %1’lik standart ücrete ek olarak, LUNC %0,6’lık için bir yiyecek yapacak. Borsa, zincir içi (para yatırma ve çekme) ve zincirleme yapılarının satın alma ve satın alacağını belirtti.

Terra Klasik toplama, tüm kripto borsalarının tüm zincirleme işlemleri için %1,2 vergilendirme desteğini desteklemesini talep ediyor. Vergi ve devam etmeye devam edecek, LUNC sabit 10 milyar arza ulaşana kadar devam edecek. Sabit arz 10 milyara ulaşılacak durumda ise uygulama devre dışı bırakılacak. Singapur Aracı Crypto.com, da Terra Classic için %12 vergi/yakım uygulamasını destekleyecek. Ancak borsa para yatırma ve zincir içi yapıları için bu sevindirici olacak. Mevduat sırasında, hesap bakiyesi, ağ tarafından %1,2 vergiden sonra hesaba yatırılır. Benzer şekilde, para çekme işlemleri ve para çekme şirketleri ağ tarafından %1,2 vergisine tabi olacaktır. Borsa, güncelleme ve sonrasında kullanıcıların fonlarını iyileştirmek için, LUNC’u muhafaza etmek için muhafaza etmek için harcayacak. LUNC işlemleri ise etkilenecek.

0,0005 Dolar, Mümkün mü?

Binance, KuCoin, Kraken, Huobi, Gate.io, MEXC Global CoinInn, BTCEX ve LBank yer alıyor. Oğullar için Binance, yönetimin daha sonra süreç oluşturma süreci için %1,2 vergi/yakım kararna kararni vereceğini duyurdu. Şu anda borsada kullanılacakta Classic (LUNC) için bu ödüllendirecek. %1,2 verrgı/yakım uygulaması, 21 Eylül’de başarıyla hayata geçti.

Ancak, teklif yayınlandıktan sonra LUNC fiyatı yaklaşık %6 düştü. Altcoin, bir yatırım 0,0028 dolardan görülüyor. Ayrıca, topluluğu kadar yaklaşık 4,1 milyon öğle yemeği yaktı ve 632,49 milyar tokeni hissesi verdi. Bu arada, vergi/yakım uygulaması, karada devam eden topluluklar 0,0005 hedeflenen kesin inceleme yakalamaya harekatına başvurur.

.

Leave a Comment