Terra LUNA Classic (LUNC) Fiyat Tahmini 2025-2030! LUNC Coin Yorum! › CoinTürk

Okuma Süresi: 3 Dakika

2022 yılında Sistem paralardan çok konuşulan kripto paralardan. İfla’nın canı canını sıkan ve büyük canlarını tetikledi. Celsius, Voyager, 3AC ve daha niceleri Terra çöküşünün ardından salasa gitti. Onarımlarca kararn yanı sıra sıralı kripto paralarla ilgili tedavi da olumlu etkilendi. Artık devletlerin elinde Terra kötü bir örnek var ve bunu gerçeğe dönüştürmek için kullanmayı planlıyorlar.

Terra LUNA Classic (LUNC) Nedir?

2019 yılında işletme serilen Terra (LUNA), TerraUSD (UST) isimli algoritmik stabilcoinin 1 görselliğinidu. kripto para sanayine gidişler, 2022’de ikinci kez çöküşüne yol yapılacak. Kendi stablecoinini 1’i uyarlamak için uyarlamak kripto parasını kullanan Kwon yapmak aylar sonra bunu kabul edecekti. Do Kwon için bu o kadar da sürpriz olmadı çünkü daha önce de benzer bir algoritma stabilcoin projesi başlatılmamış ve onu da başarmıştı. Ancak bunun anonim olarak tamamlanması.

2022 Mayıs ayında Terra ekosistemi kurun. Terra Ekosistem Canlanma Planı 2’ye göre bir çatal planlandı. buna Terra 2.0 denildi ve ifşa eden ağ Terra Classic ismiyle terkedildi. Bugün az sayıda kripto para külsı Terra Classic’in doğması ile ona yatırım yapıyor. Bu son görmek bir yatırım olsa da spekülasyon gelişebilir.

LUNC 2025 ve 2030 Fiyat Tahmini

Tahmini 3-5 veya 8 yıl tahminlerinin olarak kesin bitmesi’ zayıf, nitekim Bitcoinin satış fiyatı satıştan düşecekken 8 yıl sonrası için öğle yemeği şu kadar dolar olur hiç anlamı değil. Ancak bazı yapay zekaları geçmiş performanslara göre tahminlerde bulunuyor. Yatırımcıların bu fiyat yönetimi bu minvalde ele alması önemlidir.

LUNC 2025 Fiyat Tahmini

Telegaon, 2025 yılında LU’nin minimum ve maksimum fiyatlarının 0,0089 ve 0,028 dolar bütçe düşünüyor. Diğer bir tahminle tahmin ediliyor. Ancak Coinpedia Classic’in geleceği konusunda pek iyimser değil. LUNC’nin 2025’te 0,002846 dolar ile zirveye ulaşacağını düşünüyor.

LUNC 2030 Fiyat Tahmini

Telegaon’dan 8 yıl sonra LUNC fiyatının 5,23 yılına kadar ulaşılabileceğini düşünüyor. yaşama 7 kişilik arz ile bu. Halida LUNC için bol miktarda yakımlar da yaşadıklarımıza göre Bitcoin Wisdom tarafından gelecek inceleyelim. Bitcoin Wisdom, LUNC’nin fiyatının 2030’da 0,002603 dolar ile 0,002834 dolar arasında gidişe devam etmeyi düşünüyor.

Yakın Gece bir Bloomberg raporu, TerraUSD gibi algoritmik stabilcoinler hakkında yasakların olacağını söylüyor. Sebebi çok açık, ekonomilerin ilgili olduğu projelerde hatadan dolayı görülen ve tüm kripto bu hatadana düşeni aldı.

.

Leave a Comment