The Sims 4, Kalici Olarak ‘Ücretsiz’ Oluyor

Electronic Arts ve Maxis, bugün bir duyuruyla popüler yaşam simülasyonu The Sims 4’ün ücretsiz tanıtımını yapıyor. Buna göre; oyuncular ek paketler temel versiyon, 18 Ekim’den itibaren tüm platformlar için ücretsize gelecek.

2014 yılında çıkış yapan yaşam simülasyonu The Sims 4’ün oğlunun en popüler oyunlarından biri olduğunu söylemediğini yanlış olmaz. Electronic Arts tarafından oluşturulan, daha sonra ortaya çıkan ek paketleriyle de oyunculara daha iyi deneyimler yaşatmayı başarıyordu.

Şimdi ise oyun ile ilgili sevindirici bir haber geldi. Electronic Arts ve geliştirici Maxis tarafından bugün yapılan bir açıklama, The Sims 4’ün temel oyununun ücretsiz etkinleştirildi. Yani Mac PlayStation 4, PlayStation 5, PC, Xbox One, sadece Xbox One, hoş olmayan zengin versiyonuna ulaşabilecek. bir ücret ödemeden ulaşabilecek.

The Sims 4, 18 Ekim’de ücretsiz oluyor

Simler 4, 18 Ekim’den itibaren tüm platformlarda ücretsiz hâle gelecek. Hâlihazırda oyunu satın almış olanlar ise bir bonus kazanacak. Açıklamalara göre 17 Ekim’e kadar fiyatı 199,00 TL olan oyunu satın alarak satın alınanlardan, ‘Desert Luxe Kit’ eklentisine sahip olacaklardır. Bu eksiksiz güneybatı geçişinden yeni eşyadan oluşmaktadır.

Kalici olarak ücretsiz hâle gelecek versiyonun yalnızca The Sims 4’ün temel oyunu olduğuna bir kez daha dikkat çekelim. Yani oyundan beri sevk edilen ürün ek paket ücretler satın alınabilecek. Bu paketle oyuna sahip olmak gerekir.

Sim’ler onun ne kadar hâlen çok popüler olsa da yeni bir sonbahar mevsiminde kabul edilmeden geçmemek gerek. EA, topluluk aylarda Sims 5’in sinyallerini veren açıklamalarda bulunmuştu. Geliştirici Maxis de serinin “oyunun ücretsiz olduğunu gösterirken geliştiriciler için yeni deneyimler kendini adadığını belirtti. 18 Ekim’de Sims’e özel bir etkinlikte yeni oyunla ilgili daha fazla bilgi edinebileceğimizi ekleyelim.

The Sims 5 hakkında şu ana kadar tüm bilgimiz için;

İLGİLİ HABER

The Sims 5 Geliyor: İşte Şu Ana Kadar Ortaya Çıkan Tüm Detaylar

Kaynak :
https://www.polygon.com/23352758/sims-4-free-to-play-release-date-future-content-support

Leave a Comment