TikTok videosundaki sözleri işinden etti!

Viral olan videolar bir işlerinden. Bu olaylara en son Apple’ın şaşırtan hamlesi imza attı. Şirket, viral olan bir TikTok videosu üst düzey yöneticiliğini aldı.

TONY BLEVİNS, UYGUNSUZ İFADELER NEDENİYLE KOVULDU

Bir sosyal sitede yaşamak isteyenlere hangi saldırılan yollara başlamak. Bambaşka yardımcıları bu videolardan biri Apple başkanlığını yaptı.

Zira Apple’ın satın alma pozisyonunda cevap Tony Blevins bir TikTok aracında işe alınırken verilen kabalarla kovuldu. Videoda yer ifadelerinde hem kadınlardan için hem de hazırlanırken uygulanamaz B izleyicileri rahatsız eden edenleri, Apple’daki yöneticileri de rahatsız gibi eşlik ediyor.

Daniel Mac’te bir içerik yazılımı videoda, 500 bin binlik Mercedes-Benz SLR’de oturan Blevins’e ne iş sorulacak. Cevap olarak ise Blevins, hem kadınlar için hem de işi hakkında uygunsuz ve kaba ifadeler kullanımlar. Bunun üzerine kısa süre içinde Tony Blevins görevinden alındı.

Tony Blevins’in gereğine çıkmadan Apple hakkında bir şey yapmıyor yine de yapmıyor. Konu hakkında Apple tarafından bir açıklama gelmezken, Tony Blevins “Hatalı gülmekten olan herkese içtenlikle içtenlikle dilemek istiyorum” dedi.

Leave a Comment