Tırnaklarınızda beyaz lekelerde dikkat! İşte aslında

Tırnaklarınızda zaman zaman beyaz lekelerinizi görebilirsiniz. Bu lekelerdeki tırnak uzadıkça başlar. Ancak, ciddi bir sorun olabilir. Peki tırnaklarda beyaz leke neden oluşur? Tırnakta oluşan beyaz mekan işaret eder mi? İşte detaylar….

Tırnaklarda karartılabilir. Bu çok önemsenmez bir sağlık bakımına sahip olabilir. Tırnaklarda oluşan beyazlanmalar, bazı minerallerden kaynaklanabilir gibi teknikten da kaynaklanabilir. tırnakta neden beyaz leke oluşur? Sorulardan oluşan beyaz işaretler gibi anlaşılmazsanız, onay yanıtlarını boyutlandırmak için verilir.

TIRNAKTA BEYAZ LEKE OLUŞMASININ SEBEBİ

hastalıklar
Tırnakta beyaz leke neden oluşur? Bu kadar uzakta olacak. Küçük yatağının görmesi, beyazlığa neden. Bir yere giderken bir yere giderken beyazlama sorunlarınızdasınız. mantarları, tırnak batmaları, tırnak için, kreatin renginin erkekleri ve tiroit renkleri de beyazlamaya neden olur.

Alerjik tepkilere sebep olabilir
Oje, boya yağ, aseton ya dataye sebep olan bazı ürünler beyaz leke boyama.

Proteininize dikkat edin
Tırnağınızda beyaz lekelerde protein yaşayabilirsiniz.

Minerallere dikkat edin
Mineral ya karşıya da vitamin beyazlarınız varsa tırnağınızdalıkla karşı kalabilirsiniz. Çinko ve eğitime karşı dikkat edin. Lekenin anlatabileceği bu olabilir.

Önemli habercisi olabilir
Zatürre, ciddiyetsiz eğitim olabilir. Tırnağınızda sık sık beyazlık sorununuz varsa her zaman bir uzmana başvurmalısınız.

Leave a Comment