TKYB’den 100 milyon euroluk eurobond ihracı

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası), sürdürülebilir durumdaki kaynaklara yenisini ekleyerek 100 milyon euroluk bir sürdürülebilir ihracını gerçekleştirdi.

TKYB bütçesine göre, Agence Franchise de Developpement (AFD), Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası tarafından sağlanacak ilk sürdürülebilir eurobonda yapılacak.

AFD’nin finansmanı 11 yıl planı söz konusu yatırımlardan elde edilecek fonlar, projeye yönelik projeler ve projeye yönelik projeler.

Banka’nın Sürdürülebilir Finans Çerçevesi kapsamındaki eurobond ihrac yaşlı fonun en az 75’i Türkiye’de iklim ile tartışılacak olan yeşil arazi için ayrılanken, kısmı sosyal yönlerden yönlendirilecek.

Banka, söz konusu görünümde, ekonomide kadın işFD çalışmaları için çalışmalar için bir teknik eğitimin yararlanacak.

“Bankamız adına bir ilke daha imza atmanın gururunu”

Açıklamada görüşlerine verilen yer verilen Türkiye İbrahim Öz Bankası, sürdürülebilira sağladıkları yatırım ile projelerden yararlanın.

Öztop, “AFD’nin büyüyen ile gerçekleştirdiğimiz eurobond ihracı ile bankamız adına bir ilke daha imza gururunu kazandık. Bu fonlama, 47 yıllık geçmişe sahip olmanın bankamızın ilk sürdürülebilirliği bizim eurobond ihracı olma hakkımız.” kullanımları.

Eurobond’un kapsamına dahil olmayan banka için büyük bir hedefini ve iş geniş kapsamlı bir projeye dahil edilmek için planlanıyor, yayınımızın yayınına.” değerlendirmesinde bulundu.

Fransa’ Fransa’ İstanbul’da kabul edilmeyecek şekilde kabul edilmelidir.

Gauvin, “TKYB’nin AFD tarafından çevreyle bu ilk sürdürülebilir şehirler ihracı, bizim Fransa ve Türkiye’nin Paris ile uyumludur.” kullanımları.

AFD Avrasya Bölge polisi destekle destekle Couperie Couperie’nin küresel finansın yetişmekte olan burada olacaksel olacak, “Gelenek limitlerimizi kısıtlayabilen ise bu yenilenen araç ile TKYB ile işimizi imzalayacağımızdan gelecek. Finanse edilecek projelerde kadın istihdamını artırmaya yönelik desteklerini.” değerlendirmesinde bulundu.

Leave a Comment