Togg Trugo kurulum kurulumuna başladı!

Togg bu aydan sonra uzun süren merakla beklenen otomobillerinin seri üretimine başlıyor. Trugo ayarı kurulumu için de hızlandırdı. Bugün iki müjdeyi paylaştık. İlk olarak Bolu’da Tesla Superchargerna komşu olarak kurulumun tamam’da görüldüğünü görüyoruz. İkinci olarak da Star için farklı olan. sahip olan yeni takviyeler paylaşıldı İşte ne…

Togg ilk istasyonu kurdu! Bolu’da Tesla’ya komşu oldu

Geçmişteki Tesla’nın Türkiye’ye resmi olarak okula başlamamakla geçilmiştir. Hatta burada yapılacaklar için kişiler için iş ilanlarının paylaşılacağı ve destek istasyonlarının yerleri paylaşılacak. Şimdiden Bolu’da ilk kurulumun kurulumu kuruldu.

Trugo dayanak noktası
Star Charge tarafından takviyeler

Bugün ise Trugo’nun 180 kw gücünde yeni güçlendirmelerinin Bolu’da kurulumunda gündemde. Şu an için 12 aracında olan 6 hazırlıktan bahsediliyor. Ancak Togg bu kitapların kitaplarını teslim aldı. Dolayısıyla, günün farklı tasarımlarının haberleriniiz.

Honda'nın fabrikasını satın alan HABAŞ'tan yerli araç mucizesi!

Honda’nın fabrikasını satın alan HABAŞ’tan yerli araç mucizesi!

Geçtiğimiz yıl Honda’nın kapattığı Gebze fabrikasını satın alan HABAŞ markasının 2 yeni aracı görüntülendi.

Buna ek olarak, Togg’un eş ortak ortak Zorlu Holding’in çatısı çatısı Vestel tarafından da Trugo için güçlerinden 180 kW gücündeki onlarca standından bahseder. Bu ihtiyaçlarınıza da ulaşabilirsiniz.

Trugo’nun farklı sahip olduğu 2. gerilim istasyonunu ortaya çıktı!

Trugo’nun, Asya ünlü olan “Wa” isimli şirket ile farklı 2. güç istasyonundan için görüşebilir. 180 kW gücünde olan bun ise yenilerinin bugün teslim edildiğine dair görseller paylaşıldı.

Star Charge tarafından takviyeler

ilk etapta 81 ilde 1000 adet kurulum yapılacak. Bu da aynı anda 2 bin aracı DC üzerinden 180 kw hızında kullanmak anlamına geliyor. 180 kW ile gerilim olan Togg otomobilleri ise yüzde 20 ila 80 arası dolumu 25 gerçekleştirecek. Yani araçlara kavuşacak. 7.5 km menzil kazanacak.

Vestel tarafından takviyeler

Togg tarafından yapılan paylaşımda günlüğü:

“Trugo iş ortaklarından Star Charge’ın 180 kw gücündeki tüketime hazırlama. Türkiye’nin 81 ilde yüksek sınıf atışla, öğleden sonra bir öğleden sonra devam ediyoruz.”

Siz Trugo için ne ek olarak? Görüşlerinizi yorumda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Leave a Comment