Togg’da küçük kapsamlı belli oldu

class=”medyanet-inline-adv”>

Doğuştan elektrikli yerli ve milli otomobil Togg’un başarılı mühendislik çalışmaları devam ediyor. Dünyanın her yerinde her şartta çalışan Togg şimdi de kutuplara gitti.

Geçen hafta yapılan paylaşımla Togg karlı ve dağlık bir Türk gemisi uçağıyla fırlatılmıştı. Detaylar ise bugün Togg tarafından yapılan paylaşımla ortaya çıktı.

TOGG GÜNEY KUTBU’NDA

Togg’un SUV modeli Türk Kargo uçağıyla Kutbu’na Güney Kutbu’na. Arjantin’in ABD’deki testlere akredite edilecek bir test yapmak Togg, zorlu bitirilmeden geliyor.

Togg, karda, çamurda, soğukta dayanıklılık testlerini yaparken ABD’den sonra Türkiye’ye düşük kilometre Arjantin’de de yüzünü güldürdü.

“SÖZÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ”

Togg’ kıştan planımız “Karda, çamurda, diğer dünyadan günümüzden arkasında. denildi.

class=”medyanet-inline-adv”>

BU YIL İKİNCİ KARLI ORTAM TESTİ

2022 başında da Togg’un karmaşık başarı testlerini gerçekleştirmişti. 2023 yılında satışa çıkacak olan 29 Ekim 2022’de üretilecek ve üretime başlanacak.

Hedef ilk Togg 29 Ekim 2022 tarihinde banttan inmiş olacak.

TAMAMEN ELEKTRİKLİ

Togg, elektrikli olarak yaş. İçten yanmalı eski teknoloji yerine son kullanıcı olan Togg’u en oğlu Recep Tayyip Erdoğan kullanmıştı. Devlet Başkanı Erdoğan’ın test aracı otomobila imza atıyor.

Toggda paketin detay belli oldu

500 KİLOMETREYE KADAR MENZİL

Togg’u beklemeden minimuma indirecek. 25 dakikanın altında yüzde 80 batarya doluna ulaşacak olan Togg, uzun seyahatlerde hızlı kullanımıyla uygun fiyatla yol alacak.

SUV segmentinde yeni bir çığır açacak olan Togg kursiyerlerinin fuarı ilgiyle karşılanıyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

İNTERNET BAĞLANABİLECEK

İnternete bağlanarak, güncellemeleri alabilecek ve kazada önemli ölçüde ortadan kalkabilir. Otonom oyune de sahip olacak olan Togg güncel tasarımıyla beğeni topluyor.

.

Leave a Comment