TOKİ’den büyük fırsat: 26 ilde 365 arsayı sattı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından açık artırma usulü ile 26 ilde 365 arsa satılacak. Satışa çıkarılacak olan arsaların ihaleleri 12 ve 13 Ekim saat 10.30’da yapılacak.

KDV’den muaf tutulacak arsalar için yüzde 25 peşinatla 36, ​​48 ve 60 ay vade ile ödeme kazanacak.

Arsa satışı yapılacaklar arasında İzmir, Çanakkale, Eskişehir, Van, Kahramanmaraş, Diyarbakır, Ankara, Afyon, Elazığ, Gaziantep, Tekirdağ, Uşak, Kayseri, Konya, İstanbul gibi yerler var. Özellikle 116 arsanın satılacağı İzmir’de arsalara yoğun ilgi gösterilmesi bekleniyor. İstanbul ve İzmir’de satışı yapılacak olan arsaların bir kısmı ise dron ile havadan görüntülendi.

TOKİ satılık arsa listesi 2022!  İşte TOKİ arsa yerleri, fiyatları ve ödeme planı

ÖZGÜN

TOKİ satılık arsa listesi 2022! İşte TOKİ arsa yerleri, fiyatları ve ödeme planı

“Arsalar yüzde 25 peşinatla, 48 ve 60 ay vade ile 36 ve 60 ay vade ile satışa sunulacak”

Satışa gelen arsaların sahip olduğu bir fırsat, muhtemelen gayrimenkul büyük bir kalabalıklaşmanın, “Sonan yaşam şehirlerimizdeki insanlardan oluşan bir projedir. birlikte daha da ön plana çıkıyor. Vatandaş için bu önemli bir fırsat.larımız.muaf, vade yapılması, ticari yer fırsatları gibi bir çok seçenekte bulunuyor. Arsa alım satımı üzerinde konut içindesiniz. İllerin içinde Çanakkale, Eskişehir, Van, Kahramanmaraş, Diyarbakır, Ankara, Afyon, Elazığ, Gaziantep, Tekirdağ, Uşak, Kayseri, Konya, İstanbul gibi birçok il var. Arsalar yüzde 25 peşinatla 36,48 ve 60 ay vade ile KDV’den muaf Açık satışa çıkacak. Açık artırma ile 12-13 Ekim’de saat 10.30’da yapılacak. amak lazım” dedi.

“Yüzde 25 bir peşinatla kimseye bir arsa vermez”

Hayallerinde ki evi yapmak için arsa almak isteyen Kaan Akbaş, “Çok büyük bir fırsat olacağı için. Aldığımız arazide araziyi bahçeli evimizi kiralamaktan daha kolay olmayacak. çok güzel bir fırsat olduğu için arsamızı alıp evimizi yapmak istiyoruz. Ev almayı olmayan bir arsa almayı almak için almak için almak istiyoruz.

TOKİ 27 ilde açık artırma ile arsa satacak

FOTOĞRAF 6

Başlık

TOKİ, İstanbul, Ankara ve İzmir’in günümüzde mutlu olduğu 27 ilde bulunan özelliklerdeki 349 arsayı açık artırmayla satılmaktadır.

Başlık

TOKİ’den alınan siparişler, Adana, Afyonkarahisar, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Gaziantep, Hakkari, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya , Muğla, Samsun, Sivas, Şanlıurfa ve Uşak’ta bulunan, toplam muhammen bedeli 6 milyar 38 milyon 251 bin 311 lira olan yaklaşık 2 milyon 265 bin 980 metrekare büyükki 349 arsa satılacak.

Başlık

Açık artırma, 29 Haziran Çarşamba 10.30 10.30 ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul hizmetinda gerçekleştirilecek. İstekliler, “www.emlakmuzayede.com.tr” adresi üzerinden teklif verebileceğim.

Başlık

29 Haziran’da İstanbul, Balıkesir, Kocaeli, Antalya, Aydın, Denizli, Muğla, İzmir ve Uşak’taki arsaların, 30 Haziran’da ise Adana, Afyonkarahisar, Aksaray, Amasya, Ankara, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hakkari, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Samsun, Sivas ve Şanlıurfa’da bulunan arsaların satışı yapılacak.

Başlık

Satışa araziler arasında, Adana’da konut ve ticaret, Ankara Etimesgut’ta konut, özel konut tesisi, Sincan’da sağlık, Antalya’da gelişme konut alanları, Diyarbakır’da konut, ticaret, özel sağlık tesisi alanları da bulunuyor. İzmir’de indirimli arsalar arasında da konut, ticaret, sanayi ve tarlalar sıra sıra gemi sonum alanı ile karyakıt istasyon yer alıyor.

Başlık
KDV’den muaf şekilde satılacakAlıcılar, konut, ticaret, sanayi, sanayi tesisi ve birkaryakıt alan mahalli arsalara ön veya yüzde 25, yüzde 40 peşinatlar ve 36 ayyle sahipler. Ayrıca arsalar KDV’den muaf olarak satılacak.

“www.emlakmuzayede.com.tr” internet adresinden ve telefonlardan ulaşılabilecek 608 15 00″www.emlakmuzayede.com.tr” satışa.to servis hizmetleri, “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adresinden ulaşılabilecek.

TOKİ 27 ilde açık artırma ile arsa satacak

Çevre, çevrecilik ve İklim Değişiklikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) İstanbul, Ankara ve İzmir’in de olduğu şehirdeki 27 ilde bulunan özelliklerdeki 349 arsayı açık artırmayla satın alınabilir.

TOKİ 250 bin konut kura çekimi ne zaman?  İşte kuralı yapılacak proje kura şeklinin düşünülmediğie-Devlet ekranı

ÖZGÜN

TOKİ 250 bin konut kura çekimi ne zaman? İşte kuralı yapılacak proje kura şeklinin düşünülmediğie-Devlet ekranı

İran-Türkiye Doğal Gaz Boru Hattındakiler: Sekiz gün gazdan duracak

EKONOMİ

İran-Türkiye Doğal Gaz Boru Hattındakiler: Sekiz gün gazdan duracak

Tüketici kanununda iyileştirme: Ön ödemeli devre tatil cezası ceza cezaları geliyor

EKONOMİ

Tüketici kanununda iyileştirme: Ön ödemeli devre tatil cezası ceza cezaları geliyor

.

Leave a Comment